Відкрито набір заявок на проєкт ProjectPro в межах програми EU4Business.
Основною метою проєкту ProjectPro є надання українським малим та середнім підприємствам (МСП) необхідних навичок та інструментів для підвищення їхньої спроможності в управлінні проєктами. Надаючи їм знання з управління проєктним циклом, доступ до фінансування, ініціатива має на меті покращити їхню здатність розробляти, планувати та реалізовувати стратегічні проєкти, які відповідають вимогам фінансування ЄС. Це підвищить їхню конкурентоспроможність, полегшить доступ до міжнародних ринків, сприятиме залученню фінансових ресурсів (грантів, ваучерів, кредитів) та досягненню ширших цілей економічного відновлення та розвитку України.
Участь у проєкті передбачає відбір 50 МСП на прикладне інтенсивне навчання. Навчальні заходи ініціативи ProjectPro передбачають 6 вебінарів з експертами, індивідуальну консультацію з метою формування проєктної пропозиції та бюджету. Орієнтовне залучення учасників - 20 годин протягом січня-лютого 2025 року.
8-16 найбільш успішних МСП будуть відібрані на наступний етап з індивідуальним менторингом та підготовку їхнього проєкту разом з експертами ProjectPro до подачі на фінансування. Також фіналісти візьмуть участь у фінальному заході - онлайн презентації їхнього проєкту. Орієнтовне залучення учасників - 24 години протягом березня-квітня 2025 року.
Посилання на анкету для подачі заявки: https://forms.gle/KXsotbd9wHVHjnCFA
Термін прийому заявок з 29 листопада по 15 грудня 2024 року
Обов’язкові критерії для МСП:
• Компанія не отримувала підтримку від EU4Business з 1 лютого 2022 року
• Компанія повинна мати від 5 до 249 працівників
•Компанія зареєстрована в Україні та діє за українським законодавством. Щонайменше 51% бенефіціарів компанії є громадянами України. Компанія кваліфікується як мале абосереднє підприємство (МСП) згідно з українським законодавством.
• Компанія активно працює в Україні щонайменше 2 роки.
• Компанія, її власник та кінцеві бенефіціари не перебувають у санкційних списках ЄС таУкраїни.
• Компанія не розташована та не здійснює діяльність на тимчасово окупованих територіяхУкраїни; не здійснює діяльність або не має дочірніх підприємств у Російській Федерації та/або Білорусі; не здійснює діяльність у країнах, що перебувають у санкційних списках.
• Компанія не перебуває в процесі припинення або банкрутства, не є банкрутом, не маєподаткової заборгованості; не є відповідачем у судових процесах та виконавчихпровадженнях, пов’язаних з корупційними правопорушеннями.
• МСП не можуть подавати заявки, якщо їхня діяльність пов’язана з виробництвом зброї, військових боєприпасів та товарів подвійного призначення, коксу та продуктівнафтопереробки, алкогольних напоїв, переважно шляхом бродіння, пива та вина, а такожвиробництвом дистильованих алкогольних напоїв, тютюнових виробів, лікарських засобів, фармацевтичної продукції, грального бізнесу, пестицидів.
Бажані критерії, які надають перевагу МСП:
• Компанія працює у сфері критичної інфраструктури, фокусується на відновленні, енергоефективності та харчовій промисловості.
• Пріоритет надаватиметься МСП, які працюють в містах України з населенням менш як 250 000 мешканців.
Від 1 МСП або групи пов’язаних юридичних осіб дозволяється подача лише однієї заявки на участь.
Залишились питання? Пишіть: [email protected].
Довідкова інформація:
Програма міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту. Детальніше: www.eu4business.org.ua
Зміст публікації є виключною відповідальністю ТОВ Соціальний консалтинг “Параграф” і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу, уряду Німеччини, GIZ.
#eu4business, #StandForUkraine, #gizSME
Коментарі