bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Як зробити з соціалки бестселер?
12.05.2011

31 травня 2011 року за підтримки Мережі соціальної журналістики та в рамках Першого Міжнародного Фестивалю «Книжковий Арсенал» відбудеться відкритий майстер-клас на тему «Як зробити з соціалки бестселер?» з популярним шведським журналістом, автором кількох соціальних бестселерів Тамасом Геллертом.

Що: Термін «бестселер» не визначає літературної якості твору, а лише говорить про його велику популярність, але Тамас Геллерт розповість як можна створити «інфотейнмент», не відступаючи від канону істинності та серйозності.

Тамас Геллерт, використовуючи приклади та практичні вправи, розповість:

  • як зробити журналістський матеріал популярним, але не «жовтим»;
  • як правильно переплітати різні літературні стилі висвітлюючи гостросоціальні теми;
  • як журналіст може допомогти вирішити соціальні проблеми своїми роботами;
  • як плітки та стереотипи використовують журналістів.

Коли: 31 травня 2011 з 14.00 до 17.00

Де: м. Київ, Мистецький Арсенал, вул. Лаврська, 12-14 (колишня вул. Івана Мазепи, 28-30) Для кого: журналісти, редактори, рекламісти, PR-менеджери, медіа та громадські активісти, загалом усі, кому цікава соціальна реклама та маркетинг, соціальна журналістика, висвітлення соціальних проблем

Умови участі: майстер-клас безкоштовний та відкритий для учасників Мережі соціальної журналістики, професіоналів, які працюють у сфері соціальних комунікацій! Реєстрація обов’язкова!

Для участі у майстер-класі необхідно заповнити реєстраційну анкету.

Заявки приймаються до 13.00 30 травня 2011 року.

Результати відбору: Учасники отримають підтвердження реєстрації в залежності від наявних місць у понеділок 30 травня після 14.00.

Довідка про спікера:

Геллерт Тамас (Gellert Tamas) є одним з найпопулярніших журналістів у Швеції. Наразі Тамас працює у провідних ЗМІ Швеції: щоденній газеті Dagens Nyheter та телеканалі TV4. Автор бестселеру «Лазерна людина – історія про Швецію» (Lasermannen – en berättelse om Sverige), що базувався на реальній історії про те, як емігрант в 1991 році розстрілював перехожих у Стокгольмі. Геллерт аналізував проблему на рівні того, що вплинуло на ріст ксенофобії у країні, уникаючи популістських спекуляцій, і це глибоко зачепило мільйони читачів. Книга отримала нагороду Kristallen та була екранізована на ТБ. Його друга книга «Апатична» (De apatiska) присвячена правам дитини. Вона розповідає через історію одної дівчинки, як бюрократи, ліниві журналісти, лікарі та психіатри штучно створюють поняття “безнадійних апатичних дітей ”.

Із запитаннями звертайтеся до Ольги Сушицької, моб. 067-243-63-55, e-mail [email protected]

Довідково

Майстер-клас проводиться в рамках Мережі соціальної журналістики, яка дає можливість ознайомлюватися з найкращими європейськими та українськими практиками, знаннями та обмінюватися досвідом задля розвитку соціальної журналістики в Україні. Мережа ініційована програмою ЄС «Права жінок та дітей в Україні». Ставайте учасником Мережі тут.

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.