Донецька обласна організація ВГО «Комітет виборців України» пропонує Вам взяти участь у наступних семінарах-тренінгах:
У ході семінару-тренінгу на тему: «Основи проектного менеджменту»учасникам буде надана можливість набути знання, напрацювати вміння та навички необхідні для підготовки та планування реалізації проектів, спрямованих на розвиток територіальних громад, в яких вони мешкають.
У ході семінару-тренінгу на тему: «Залучення ресурсів для розвитку громади. Основи фандрайзингу» учасникам буде надана можливість набути знання щодо механізмів аналізу, планування та реалізації кампаній з залучення коштів, а також буде пояснена психологія благодійництва.
Час проведення тренінгів з 10.00 до 16.00 в приміщенні Донецького обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади (бул. Пушкіна, 32, 19 аудиторія).
Організатори забезпечують учасників семінарів-тренінгів обідом та методичними матеріалами. Витрати на проїзд не відшкодовуються.
Для участі в семінарах-тренінгах необхідно зареєструватися (П.І.Б., посада, контактні телефони, місто) до 17.00 17 травня 2011 року за телефонами: (062)-337-63-16; (050)-901-25-91 або за електронною адресою[email protected]. Контактна особа – керівник проекту Єрьоміна Оксана Володимирівна.
Вищевказані тренінги проводить Донецька обласна організаціяВГО «Комітет виборців України» в рамках проекту «Громадськість та місцева влада – ефективні механізми співпраці». Проект реалізується при інформаційній підтримці Головного управління взаємодії з громадськістю та у справах національностей і релігій Донецької облдержадміністрації та за фінансової підтримки посольства Королівства Нідерландів в Україні.
Головна мета проекту – активізувати громадян до участі у вирішенні конкретних проблем громад і сприяти більшій відкритості, прозорості, публічності та відповідальності органів місцевого самоврядування 28 міст обласного підпорядкування Донецької області шляхом запровадження (покращення) механізмів та процедур участі громадян у процесі вирішення питань місцевого значення.
В рамках проекту було проведено дослідження рівнів відкритості, прозорості й публічності в процесі прийняття рішень місцевою владою, а також відповідальності й взаємодії з громадами в 28-ми містах обласного підпорядкування Донеччини.
За результатами проекту буде сформовано рейтинг 28 міст обласного підпорядкування Донецької області. В основу рейтингу входить оцінювання критеріїв/рівнів належного врядування: передбачуваність, інформування, співпраця, інноваційність. За результатами аналізу буде надано об’єктивну та неупереджену оцінку стану надання послуг населенню міст Донеччини та розроблено рекомендації вдосконалення методів управління й підвищення їх ефективності в органах місцевого самоврядування (ОМС). Результати презентуватимуться у серпні цього рокуна конференції.
Коментарі