bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Воркшоп від ГО «ІДІ» «Особливості надання правової допомоги людям, які постраждали внаслідок війни»
07.10.2024

https://gurt.org.ua/uploads/news/2024/10/07/photo_5197374349508731331_y.jpg

 

ГО «Інкубатор демократичних ініціатив» запрошує взяти участь у воркшопі «Особливості надання правової допомоги людям, які постраждали внаслідок війни».

Це останній із трьох воркшопів у межах проєкту «Сила права: підхід, інформований про травму, в правничій роботі», який реалізується за підтримки проєкту Ради Європи «Посилення судових та позасудових засобів захисту прав осiб, постраждалих від війни в Україні». Записи вебінарів, присвячених різним аспектам підходу, інформованого про травму, в правничій роботі, можна переглянути на YouTube-сторінці Інкубатора демократичних ініціатив.

Коли?

  • 12 жовтня 2024 року (субота), 11:00–15:00.

Де?

  • Онлайн-зустріч на платформі Zoom.


Кого запрошуємо?

  • Правники й правчині, адвокати й адвокатки, правоохоронці й правоохоронниці, судді, викладачі й викладачки правових дисциплін. Воркшоп стане в нагоді всім, хто цікавиться цією темою.


Під час воркшопу:

  • дослідимо підхід, інформований про травму, в контексті правничої роботи та визначимо компетенції правників та правчинь в контексті цього підходу;
     
  • навчимось застосовувати протокол із надання першої психологічної допомоги;
  • розглянемо застосування технік заспокоєння на прикладі ситуацій, що можуть виникати під час надання правової допомоги людям, які постраждали внаслідок війни.


Воркшоп ґрунтується на практичних завданнях та їх обговоренню, отриманню зворотного зв’язку від групи та експерток. Відеозапису не буде.

Учасники й учасниці воркшопу отримають сертифікат про участь.

Хто проводить?

Експертки:

Лариса Гретченко, адвокатка, медіаторка, експертка з антибулінгу, Голова Комітету Національної асоціації адвокатів України з питань сімейного права, лекторка Вищої школи адвокатури НААУ, сертифікована тренерка/тьюторка навчальних курсів Програми Ради Європи HELP.

Вікторія Оверчук,
докторка наук, професорка, директорка навчально-наукового інституту психології Донецького національного університету імені Василя Стуса, психологиня, лікарка-психіатриня. Авторка навчальних посібників, сертифікованих електронних навчальних курсів, фахових статей, монографій. Експертка Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, Міністерства освіти і науки України.

Модератор: Назарій Боярський, член Правління ГО «Інкубатор демократичних ініціатив», член тренерського пулу Департаменту в справах молоді Ради Європи, співавтор «Посібника з навчального курсу з молодіжної роботи, інформованої про травму».
           
Як узяти участь?

До 10 жовтня включно заповніть коротку анкету:https://forms.gle/d8Uryc9fVm4VPtNFA

Участь безоплатна.


Приєднуйтесь до події у Facebook:

https://www.facebook.com/share/FDDjE7Nhc8aa17JX/


До зустрічі!


Приєднуйтесь до Facebook-сторінки Інкубатора демократичних ініціатив:

https://www.facebook.com/DII.Ukraine/

Підписуйтесь на Telegram-канал Інкубатора демократичних ініціатив:

https://t.me/DII_Ukraine

Підписуйтесь на YouTube-канал Інкубатора демократичних ініціатив:

https://www.youtube.com/@DII.Ukraine

Підписуйтесь на Instagram Інкубатора демократичних ініціатив:

https://www.instagram.com/DII.Ukraine/

Проєкт «Сила права: підхід, інформований про травму, у правничій роботі» реалізується ГО «Інкубатор демократичних ініціатив» у співпраці з Вищою школою адвокатури НААУ в межах гранту, наданого проєктом Ради Європи «Посилення судових та позасудових засобів захисту прав осіб, постраждалих від війни в Україні».

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi



Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.