bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Як впровадити модель «Мирна школа» самостійно: презентація ІМіП
02.09.2024

 

Інститут миру і порозуміння (ІМіП) запрошує на онлайн-презентацію моделі “Мирна Школа”. Мета – розповісти про те, як впровадити інструмент у навчальному закладі самостійно. Раніше модель комплексно можна було впроваджувати лише шляхом участі у нашому проєкті, проте, враховуючи численні запити від шкіл, ми створили підхід, який дозволить реалізувати інструменти моделі самостійно. 

 

До участі запрошуються освітяни, представники шкільної адміністрації, батьківських комітетів, та усі, хто зацікавлений у створенні у своєму навчальному закладі дружнього, інклюзивного та безпечного навчального середовища. 

 

Мирна школа” - це розроблена ІМіП інтегрована і комплексна модель, спрямована на формування партнерських стосунків і безпечної комунікації між усіма учасниками освітнього процесу: дітьми, педагогами, батьками та адміністрацією. Особлива увага приділяється навчанню адміністрації (директорів, завучів) навичкам менеджменту, партнерської комунікації та прийняття рішень. Це забезпечує ефективне управління і зміну атмосфери в школі.

 

Місія “Мирної школи” – зробити нормою у школах України безпечну шкільну громаду, де панує довіра, розуміння та співпраця.

 

Модель включає компоненти, що протидіють радикалізації та поляризації у шкільному середовищі, що є важливим у контексті сучасних соціальних викликів, включаючи війну. «Мирна школа» сприяє формуванню шкільної громади на принципах рівності та доступності, що допомагає запобігти соціальним розломам і забезпечити стабільний розвиток суспільства”, – зазаначає голова ІМіП та одна з ідеологів моделі Альона ГОРОВА. 

 

Модель схвалена і рекомендована Міністерством освіти і науки України до використання. Вона була успішно впроваджена як освітній експеремент наразі має офіційне схвалення.

 

Під час заходу ми детально розглянемо, як можна самостійно інтегрувати модель за допомогою нашої навчальної онлайн-платформи та відкритих супервізій, обговоримо ключові переваги функціонування моделі в закладах загальної середньої освіти (ЗЗСО) та можливості для ваших шкіл у рамках нашої мережі Мирних шкіл. Також  надамо вам всі необхідні інструменти та ресурси для ефективної реалізації моделі у вашій навчальній практиці. Ми раді поділитися нашим досвідом і знаннями, щоб допомогти втілити інновації у вашому навчальному закладі. 

Спікерки:
Альона Горова - Голова правління ГО “Інститу миру і порозуміння”, авторка моделі “Мирна школа”, сертифікована медіаторка, тренерка і фасилітаторка з міжнародним досвідом.
Ольга Парцерняк – медіаторка за освітою та покликом серця, фасилітаторка діалогів, тренерка та менторка проєкту “Мирна школа”, методистка навчальних матеріалів.


Дата та час: 11 вересня о 17:00

Формат події: онлайн, zoom
Тривалість: 1-1,5 години

Для того щоб взяти участь у події, будь ласка, заповніть реєстраційну форму:
https://forms.gle/Zby63z3AAFEfRH2R9 

 

Якщо у вас виникають питання, звертайтесь до координаторки проекту  [email protected]

Більше про “Мирну школу” можна переглянути у нашій попередній презентації: https://youtu.be/x18fVE-RAD0

а також прочитати на сайті: https://safeschools.com.ua/ 

 

_____

*Проєкт підтримується урядом Німеччини, через спільний внесок Програмного офісу forumZFD в Україні (Forum Civil Peace Service - Ukraine) та Громадянської служби миру Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та реалізується ГО “Інститут миру і порозуміння” (ІМіП) у співпраці з Інститут модернізації змісту освіти МОН та Український НМЦ практичної психології і соціальної роботи.

 

 

Контакти

  • Інститут миру і порозуміння

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi



Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.