Внаслідок дефіциту на ринку праці українські жінки стають все більш економічно активними та навіть опановують традиційно «чоловічі» професії.
Внаслідок дефіциту на ринку праці українські жінки стають все більш економічно активними та навіть опановують традиційно «чоловічі» професії.
Хоча наслідком може стати стимулюючий ефект для нашої економіки, у цього є й інша сторона. Працевлаштування жінок негативно пов’язане з рівнем народжуваності. Поява першої дитини зазвичай скорочує кількість робочих годин, а другої та третьої взагалі ставить під питання кар’єру жінки.
Народжуваність в Україні й так била всі антирекорди останні 30 років, а сучасний тиск ринку праці на українок може тільки поглибити демографічну кризу.
Отож, запрошуємо долучитися до дискусії «Діти vs кар’єра: як досягти балансу?»
Разом з експертками та експертами спробуємо дізнатися: чи може Україна подолати гендерний розрив у праці і демографічну кризу одночасно, та що може зробити держава вже зараз аби полегшити подвійний тягар українок зараз і у повоєнні часи.
Захід відбудеться в Києві 6 серпня з 11:00 по 12:00 наживо та з трансляцією онлайн.
Деталі про місце проведення будуть повідомлені після реєстрації. Приміщення, де відбуватиметься подія, обладнано укриттям.
Реєструйтесь прямо зараз: forms.gle/kGGGSV4LQypfLrxN6
Захід відбувається завдяки підтримці Європейського Союзу, наданій в рамках проєкту «Мережа гендерних аналітичних центрів: посилення спроможності задля розробки передових політик, оцінки впливу, стратегічної адвокації та сфокусованих комунікацій щодо політик», що реалізовує Український Жіночий Фонд.
Коментарі