bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Отримайте навички з підприємництва на тренінгу «Розпочни свій бізнес» у березні
05.02.2024

Долучайтеся до однієї з найбільших у світі навчальних програм ведення бізнесу від Міжнародної організації праці, яка допоможе систематизувати знання, дізнатися з чого розпочати свій бізнес, які послідовні кроки робити та де можна отримати стартовий капітал. Або якщо потребуєте додаткових знань щодо відновлення роботи вашого бізнесу на новому місці – подавайте заявку на участь у тренінгу “Розпочни свій бізнес”.

Фото з тренінгу РСБ у м. Бровари; фотограф - Андрій Крепких

Ресурсний центр ГУРТ, в межах проєкту Міжнародної організації праці «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» за фінансування Міністерства закордонних справ Данії, проводить безоплатне навчання майбутніх підприємців та підприємців-початківців, які бажають отримати нові навички ведення підприємницької діяльності, започаткувати чи розвинути власну справу, навчитися писати бізнес-план, та запрошує взяти участь у триденному тренінгу «Розпочни свій бізнес». 

Навчальна програма включає такі теми:

       • пошук та оцінка бізнес-ідеї

       • маркетинговий план

       • кадрове забезпечення

       • організація та управління

       • розрахунок собівартості

       • фінансове планування

       • можливості залучення фінансування

       • написання бізнес-плану

В ході тренінгу учасники спробують себе у ролі підприємців через унікальну бізнес-гру, що розроблена Міжнародною організацією праці та відтворюється тільки сертифікованими тренерами в ході навчальної програми.

Графік проведення тренінгів та кінцевий термін прийому заявок: 

1-3 березня м. Рівне (дедлайн 22 лютого)

1-3 березня м. Кропивницький (дедлайн 25 лютого)

8-10 березня м. Бровари (дедлайн 1 березня)

15-17 березня м. Біла Церква (дедлайн 8 березня)

15-17 березня м. Хмельницький (дедлайн 8 березня)

22-24 березня м. Бердичів (дедлайн 15 березня)

Ви також можете ознайомитися з коротким відео про формат проведення тренінгів за цим посиланням.

Якщо ви проживаєте в одному із запропонованих міст, реєструйтеся, отримуйте знання для започаткування власної справи, систематизуйте бізнес-процеси, створюйте нові робочі місця та сприяйте відновленню економіки України разом!

Відібрані учасники отримають лист-запрошення  від організаторів із усіма логістичними та програмними деталями на вказану у реєстраційній формі електронну адресу.

Увага! Участь у тренінгах безоплатна. Організатори забезпечують учасників навчальними матеріалами та харчуванням під час проведення тренінгу. Будь-які транспортні витрати учасників або витрати на проживання не відшкодовуються. 

 

Тренінги проводяться Ресурсним центром ГУРТ у рамках проєкту «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні», який здійснюється Міжнародною організацією праці за фінансування Міністерства закордонних справ Данії, та за підтримки Міністерства економіки України. 

_________________________________________________________________________

Приєднуйтеся до спільноти змінотворців ГУРТа в соцмережах:  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.