bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Відкрито набір на тренінгову програму «Розпочни свій бізнес» у листопаді
19.10.2023

Долучайтеся до однієї з найбільших у світі навчальних програм ведення бізнесу від Міжнародної організації праці, яка допоможе систематизувати знання, дізнатися з чого розпочати свій бізнес, які послідовні кроки робити та де можна отримати стартовий капітал. Або якщо потребуєте додаткових знань щодо відновлення роботи вашого бізнесу на новому місці – подавайте заявку на участь у тренінгу “Розпочни свій бізнес”.

Навчальна програма включає такі теми:

     • пошук та оцінка бізнес-ідеї

     • маркетинговий план

     • кадрове забезпечення

     • організація та управління

     • розрахунок собівартості

     • фінансове планування

     • можливості залучення фінансування

     • написання бізнес-плану

В ході тренінгу учасники спробують себе у ролі підприємців через унікальну бізнес-гру, що розроблена Міжнародною організацією праці та відтворюється тільки сертифікованими тренерами в ході навчальної програми.

Графік проведення тренінгів та кінцевий термін прийому заявок: 

10-12 листопада, м. Ірпінь (дедлайн 1 листопада)

11-13 листопада, м. Дніпро (дедлайн 1 листопада)

17-19 листопада, м. Кам’янець-Подільський (дедлайн 7 листопада)

17-19 листопада, м. Чернівці (дедлайн 14 листопада)

18-20 листопада, м. Вінниця (дедлайн 7 листопада)

24-26 листопада, м. Хмельницький (дедлайн 15 листопада)

Ви також можете ознайомитися з коротким відео про формат проведення тренінгів за цим посиланням. Якщо ви проживаєте в одному із запропонованих міст, реєструйтеся, отримуйте знання для започаткування власної справи, систематизуйте бізнес-процеси, створюйте нові робочі місця та сприяйте відновленню економіки України разом!

Відібрані учасники отримають лист-запрошення  від організаторів із усіма логістичними та програмними деталями на вказану у реєстраційній формі електронну адресу. 

Увага! Участь у тренінгах безоплатна. Організатори забезпечують учасників навчальними матеріалами та харчуванням під час проведення тренінгу. Будь-які транспортні витрати учасників або витрати на проживання не відшкодовуються. 

 

Тренінги проводяться Ресурсним центром ГУРТ у рамках проєкту «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні», який здійснюється Міжнародною організацією праці за фінансування Міністерства закордонних справ Данії, та за підтримки Міністерства економіки України. 

_________________________________________________________________________

Приєднуйтеся до спільноти змінотворців ГУРТа в соцмережах: 

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.