bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Всесвітній відкритий простір у Берліні запрошує українських фасилітаторів
06.09.2023

Якщо ви займаєтесь фасилітацією та використовуєте партисипативні техніки, Всесвітній відкритий простір про відкритий простір (WOSonOS 2023), що відбудеться 18-21 жовтня 2023 року у Берліні (Німеччина) – це унікальна можливість зустріти колег з усього світу, ознайомитися з досвідом провідних фасилітаторів і, звісно, показати себе.

Але… є два але. Перше: участь у заході платна – 345 євро за одну особу. Друге: захід відбуватиметься англійською мовою. З першим ми можемо спробувати трошки допомогти. Якщо ви зацікавлені взяти участь у заході і заплатити суттєво менше 345 євро, просимо заповнити форму попередньої реєстрації до 24 вересня 2023 року. Залежно від кількості осіб, які заповнили форму, ми спробуємо виторгувати групову знижку. З англійською ніяк допомогти не можемо. Можемо лише пригадати кумедні випадки, коли незнання мови не було перешкодою для феєричної участі у міжнародних заходах.

Віримо, Україна буде належно представлена на цьому престижному заході.

Команда ГУРТа.

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.