Щотижнева газета «Обозрение крымских дел» стала номінантом в рамках конкурсу на створення веб-сайту для друкованих ЗМІ Криму.
Даний проект стартував у рамках Програми «Засоби масової інформації» Міжнародного фонду «Відродження».
Виконує проект «Відкритий Інтернет-простір для районних ЗМІ Криму» Сімферопольська міська громадська молодіжна організація «Світло».
У рамках проекту на конкурсній основі відібрані десять районних друкованих ЗМІ Криму: «Заря Присивашья» (Джанкойський район), «Сакская газета» (Сакський район), Приазовская звезда (Ленінський район), «Крымская газета» (Велика Ялта), «Ноосфера» (Велика Ялта), «Вперёд!» (Первомайський район), «Обозреник крымских дел» (Євпаторія, Сакський район), «Сельский труженник» (Сімферопольський район), «Нижнегорье» (Нижньогірський район), «Керченский полуостров» (Керч).
Громадська організація «Євпаторійський центр регіонального розвитку» виступає партнером у реалізації проекту у створенні сайту для щотижневої газети «Обозрение крымских дел».
Коментарі
Всем привет из Ялты!
Я убежден в том что СМИ должны "УХОДИТЬ" в интернет!В государстве где работает принцип "своим -ВСЕ,а ВРАГАМ закон!" где либерально подходят к исполнению ЗАКОНА и Конституции, свободные СМИ и те которые не стоят на КАРАЧКАХ перед властьюДОЛЖНЫ иметь свой сайт!Проект очень интересен но слеганца запаздал!РАНЬШЕ бы!Но не будем капризнечать!Мы получили дополнительный ресурс и независимость!
Я благодарен организаторам проекта!
Борис из Ялты
Газета "НООСФЕРА"
А как же пожилые люди и те, кто живет в селах? У них нет такого широкого доступа к электронным СМИ, как у нас
Марина приветствую ВАС!
"А как же пожилые люди и те, кто живет в селах?"-хороший вопрос... Я считаю,МЫ только на пути к Европейской цивилизации. и опыт Польши говорит что в Украине будет( рано или ЧУТЬ позже) также как и в Польше!То есть село не будет забитое(забытое) и без интернета!Да и сейчас в глубинке АРКрым доступ желающим в И-нет ЕСТЬ!Таки 21век!А пожилым рекомендую обратиться к внукам пусть приучают к интернету и его прелестям!ВСЕ зависит от человека и его желания!А где он живет вторично...
Борис из Ялты
Нужно стремиться к лучшему. Когда то в наших сёлах не было газа и воды. Когдато не было сайта у администрации Нижнегорского района. Сегодня всё это есть, в т.ч. и сайт администрации http://nizhnegorsk.at.ua/ . Поэтому я считаю, что электронные СМИ и сайты газет уже является необходимостью.
Да я ЗА с руками и ногами, чтобы новые технологии продвигать в села. НО! Вопрос в том, захотят ли? пожилые люди пользоваться этим? Я по роду своей деятельности постоянно общаюсь с ними, они БОЛЬШИЕ консерванты, а дети и внуки не сильно то хотят объяснять им все новое и убивать на это уйму времени. Пенсионерам это и не надо, так что пусть СМИ останутся и в печатном варианте :-))))))
Если пожилые люди и люди без Интернета хотят иметь доступ к информации, то они выписывают те же самые газеты. Но информация о местных событиях не доходит до информагентств, общекрымские СМИ пишут о происходящем в районах, только если там произошло что-то уж очень из ряда выходящее.
По интернету в селах - очень быстро происходят подвижки. В Крыму покрытие 3G активно растет, цены падают. А уж если НКРС изменит законодательство по использованию Wi-fi, то частная инициатива быстро интернетизирует все уголки Украины.
Марино, дозвольте з Вами не погодитись. У нас будь яку ідею можна профанувати, якщо правильно очолити процес. Я не впевнений, що літнім людям не потрібен інтернет. Більше того, я був свідком того як чимало знайомих людей на пенсії успішно вивчали ІТ і зараз спокійно можуть дати фору непенсіонерам. Одна з найбільш важливих потреб літніх людей - бути на звязку з дітьми, внуками, які, наприклад, мігрували у місто. Питання у тому як просувати ці технології і демонструвати їх конкретні переваги)). Думаю, пані Анна Чайковська може поділитись власним досвідом.
А газети районні, якщо й існуватимуть, то недовго і хіба як пропагандистські листки райадміністрацій за рахунок дотацій.
Тарас, а как вы себе представляете процесс исчезновения районных газет? Не думаю, что вся журналистика уйдет в Интернет. В тех же США, несмотря на интернетизацию под 100%, местные газеты спокойно себе процветают. Я сам покупаю газеты, у которых есть сайты, только чтобы прочитать их не через 3-4 дня после выхода на бумаге.
Нікіто, дякую за коментар. я якраз цього року був у США і вивчав їх досвід. Я б не був такий категоричний щодо їх бурхливого процвітання. Не забуду напівпорожні ньюзруми Чикаго Трибюн...Так, є така тенденція - тиражі деяких локальних місцевих газет таки тримаються на рівні прибутку. тільки в основному це видання для місцевих громад: індусів, китайців, мексиканців, українців, які часто не мають інших засобів для масової комунікації. І фінансують ці видання ГРОМАДИ. Я маю на увазі СПІЛЬНОТУ, яка має спільні інтереси, цінності, потреби, в тому числі інформаційні, які задовольняються таким форматом як друкована газета.
До речі, друковані видання в США існують, в тому числі тому, що старша аудиторія, яка цікава рекламодавцям і у якої є реальна купівельна спроможність, ЩЕ читає ще папір. але молодше покоління 1) часто немає культури вдумливого читання 2) не знає що таке газета 3) звикло до шари і не вбачає сенсу за те, щоб платити за новини. Так за які гроші будуть існувати друковані газети? хіба за гранти )). Крім цього, це не екологічно і не рентабельно:))
https://gurt.org.ua/news/recent/8808/ як приклад
нет через 10 років
https://www.youtube.com/watch?v=rVp3hFJ7ooc&feature=player_embedded
Щотижнева газета «Обозрение крымских дел» вже має свій сайт, запрошую зайти та переглянути, надіслати пропозиції
http://www.okd.crimea.ua/