bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Створення захищеного та ефективного цифрового робочого місця для українських ОГС
18.04.2022

Ресурсний центр ГУРТ оголошує конкурс на відбір 10 ОГС, які відновлюють свою активність і мають потребу у створенні або модернізації захищених робочих онлайн-місць. Відібраним ОГС, що надають соціальні послуги людям, які постраждали від війни, буде надана консультаційна та технологічна допомога: 

•    Консультування організацій щодо кібербезпеки та інших ІКТ-рішень для створення захищеного та ефективного цифрового робочого простору: захист робочих станцій, робота з хмарними сховищами, поліпшення захисту веб-сайтів, онлайн-ресурсів або інших потреб організацій.

•    Допомога із визначенням та забезпеченням набору інструментів для безпечнішої онлайн-роботи як у складі команди, так і персонально за допомогою корпоративних рішень від світових лідерів програмного забезпечення. 

 

Відібраним організаціям буде запропоновано проведення аудиту безпеки з метою виявлення потреб для вдосконалення та пошуку найоптимальніших і найефективніших рішень для організацій. 

 

Для участі у конкурсі ОГС має заповнити коротку заявку 

Кінцевий строк прийому заявок – 05 травня 2022 року.  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.