bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

ГУРТ запрошує до участі в опитуванні про дотримання цифрових прав у діяльності ОГС

В умовах війни росії проти України питання кібербезпеки стає не просто актуальним, а нагальним. Крім атак на електронні ресурси, як державні, так і неурядові, на електронні поштові скриньки українців часто надходять листи з небезпечними кодами, необережне завантаження яких призводить до втрати персональних даних, пошкодження даних тощо. 

 

Ресурсний центр ГУРТ, усвідомлюючи важливість і необхідність цифрової безпеки, продовжує впровадження проєкту «Цифрові права та відповідальність: підсилення компетенцій лідерів ОГС в Україні» і запрошує до участі в опитуванні про дотримання цифрових прав у діяльності ОГС керівників та менеджерів українських ОГС. 

 

Мета опитування - вивчити ситуацію, що склалася із захистом цифрових прав осіб, які у різний спосіб взаємодіють з ОГС. До таких осіб належать: члени організації, працівники, волонтери, учасники заходів, отримувачі послуг, набувачі благодійної допомоги, представники партнерів та донорів. 

 

Результати опитування допоможуть команді проєкту напрацювати інструменти захисту цифрових даних, зокрема, створити онлайн-тренінги із дотримання цифрових прав у діяльності ОГС.   

 

Опитування анонімне і складається з 13 питань, що об'єднані у 3 блоки. Кожне питання передбачає тільки один варіант відповіді на вибір. Надання відповідей займе не більше 5 хвилин.  

 

Запрошуємо пройти опитування  - https://forms.gle/XGUCvMuZhU18aE9d6   

 

Матеріал опублікований в рамках проєкту «Цифрові права та відповідальність: підсилення компетенцій лідерів ОГС в Україні», що виконується за грантової підтримки Чорноморського фонду регіонального співробітництва (BST). 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.