Запрошуємо Вас у вівторок, 11-го листопада о 13.00 на презентацію дослідження щодо обізнаності різних груп стейкхолдерів із корпоративної соціальної відповідальності (КСВ) і міжнародного стандарту із соціальної відповідальності ІSО 26000 в Кіровоградській області.
Дослідження було проведено Центром «Розвиток КСВ» в рамках проекту «ІSO 26000 – в регіони», підтриманого Фондом «Східна Європа» і компаніями СКМ, РУСАЛ, ФОКСТРОТ.
Відмінною рисою презентованого дослідження є виявлення розуміння і впровадження КСВ серед державних і недержавних інституцій, бізнес-організацій, профспілок і організацій споживачів, дослідницьких інституцій в Кіровоградській області, а також запропонована стратегія щодо розвитку КСВ в регіоні. У презентації дослідження братимуть участь: Віталій Останній, заступник начальника управління сім’ї, молоді та спорту, Олексій Хмара – президент ТО «Технології оптимального розвитку особистості», Марина Саприкіна, директор Центру розвитку КСВ, керівник проекту «ІSO 26000 – в регіони», представник ГК «ФОКСТРОТ».
Під час прес-конференції відповіді будуть отримані на наступні запитання: - як розуміють КСВ представники держави, бізнесу, суспільства? - чому іноді не вдається побудувати діалогу між усіма групами зацікавлених сторін із розвитку та впровадження соціальних проектів? - як вплинув Глобальний Договір ООН на рівень знань і сприйняття соціальної відповідальності та ISO 26000? - звідки отримують інформацію з питань соціальної відповідальності? - чи достатньо наявної інформації з КСВ? - чи потрібні тренінги і навчальні програми з КСВ? - які регіональні особливості розвитку КСВ? Захід розпочнеться у вівторок, 11 листопада о 13.00 у Кіровоградському прес-клубі реформ за адресою: вул. Островського, 2, корпус 2, кімната 8 (другий поверх). На основі проведеного дослідження Центр «Розвиток КСВ» планує створити робочу групу за участю всіх груп стейкхолдерів в Кіровоградіі, і впровадити КСВ в навчальні програми ВНЗ. З додаткових питань, звертайтесь до Марини Саприкіної: 8 050 685 04 31, Олексія Хмари, регіонального координатору Проекту в Кіровоградській області, 8 067 670 02 96, 8 052 227 23 15, [email protected]
Коментарі