Всеукраїнська благодійна організація «Конвіктус Україна» почала відбір учасниць Програми реінтеграції в суспільство осіб, звільнених з місць позбавлення волі.
Для участі в програмі буде відібрано 15 жінок, в яких на даний час закінчується термін ув’язнення. Головні критерії відбору учасниць - бажання змінити своє життя і готовність пройти повний курс Програми.
Після звільнення жінки зможуть оселитися в центрі «Будинок напівдороги», розташованому в селищі Краснопавлівка Харківської області.
Програма реінтеграції розрахована на період від 3 до 6 місяців і передбачає юридичну, психологічну, у разі потреби – медичну допомогу, а також допомогу в працевлаштуванні.
Для того, щоб стати учасницями програми, жінки, підготовлені до звільнення, повинні заповнити спеціальну анкету і пройти співбесіду з представниками ВБО «Конвіктус Україна».
На сьогоднішній день в «Будинку напівдороги» пройшла адаптацію перша учасниця проекту. За три місяці дівчина навчилася вирішувати психологічні і соціальні проблеми, самостійно вести домашнє господарство і розраховувати особистий бюджет. У неї з’явилися нові друзі.
На даний момент Олена (ім’я змінене з етичних міркувань) знайшла роботу і нове помешкання.
Коментарі
А почему центр создан только для женщин?
По моему их освобождается как минимум в 10 раз меньше чем мужчин.
Да Владимир, хорошо было бы, если б и для мужчин сделали... Но так уж запланировано у них - для женщин. Там руководитель у них очень хорошая, встречались с ней. Молодец женщина.