bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Кращі практики цифрової трансформації ОГС України: частина 3. Лабораторія цифрової безпеки

Чи знаєте ви про ТОП-10 продуктів Microsoft для неприбуткових організацій? Про Microsoft 365 - хмарне рішення, що дозволяє користуватись пакетом програм Office 2019 та Windows 10 – знають, сподіваємось, усі наші підписники. А от щодо інших продуктів з ТОП-10, напевне, не кожен знає чи чув. Те ж саме стосується ресурсу Google for Nonprofits. Багато хто почав використовувати Google Workspace, а от Google Ad, YouTube Nonprofit Program та інші інструменти Google все ще тільки набирають популярності серед неприбуткових організацій.

 
Ми знайомимо вас із кращими практиками впровадження хмарних рішень, які були озвучені на конференції для ОГС, присвяченій цифровій трансформації.
 
Цього разу пропонуємо до вашої уваги обговорення теми цифрової безпеки, важливої складової цифрової трансформації ОГС на прикладі проєкту Як?
 
Розповідає представник громадської організації "Лабораторія цифрової безпеки" Антон Кушнір - тренер, спеціаліст з цифрової безпеки.
 
Конференція "Кращі практики цифрової трансформації ОГС України", ч. 3. Лабораторія цифрової безпеки
 

 
Підписуйтесь на наш Youtube-канал, де ви знайдете більше інформації про хмарні рішення та їх використання.
 
Дякуємо Посольству США за підтримку в реалізації проєкту “Акселератор цифрової трансформації: посилення впливу ОГС завдяки впровадженню технологій”, в межах якого ми мали змогу дослідити потреби, надати організаціям супровід, провести просвітницькі вебінари, а також ділитись цінним досвідом з вами.
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.