bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Цифрова трансформація для ОГС: цифрові права та юридичні аспекти

Всі усвідомлюють, що світ змінюється, і ми маємо змінюватися разом з ним та адаптуватися до нових умов. Цифрова трансформація – це неминучий виклик для тих організацій, які хочуть вже сьогодні впливати своїми діями на суспільство, а не спостерігати осторонь. Інтеграція цифрових технологій у діяльність ОГС фундаментально змінює не тільки процеси, але й культуру організації, дозволяє покращувати якість сервісів і водночас вимагає розуміння юридичних аспектів, пов'язаних з цифровізацією. 

На вебінарі "Цифрова трансформація для ОГС: цифрові права та юридичні аспекти" спікер Роман Михайловський - адвокат, партнер адвокатського об'єднання SLA Attorneys, член Асоціації юристів України - відповідає на основні питання:

  • цифрові права: базові поняття й норми національного та міжнародного права;
  • захист персональних даних і гарантії людини на захист даних;
  • внутрішні політики безпеки даних;
  • юридична відповідальність за використання неліцензійного ПЗ;
  • а також інші питання, які слухачі ставили під час вебінару.

Запис вебінару можна переглянути нижче: 

 

 

Вебінар відбувся в межах проекту «Акселератор цифрової трансформації: посилення впливу ОГС завдяки впровадженню технологій», що реалізується Ресурсним центром ГУРТ за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.