ЛММГО “Інститут українських студій” та ВМГО “Фундація регіональних ініціатив” з 13 до 17 серпня 2010 р. проведе багатокультурний молодіжний обмін у Львові (28-ий Міжнародний з’їзд молоді мережі організацій “Молодь за обмін та порозуміння”).
В заході візьмуть участь 100 молодих людей із 37 країн світу.
НАМ ПОТРІБНА ВАША ДОПОМОГА! Ми шукаємо родини, що готові поселити в себе учасників на 4 дні (13-17 серпня).
Ви отримаєте безцінний досвід, розширите свій світогляд, вдосконалите іноземну мову, а головне - отримаєте вдячну щиру посмішку нового друга. Підтримаймо репутацію найгостиннішої країни світу з цікавою історією та багатими традиціями!
Наші контактні телефони:
0977515921 —Ольга Липинська,
0938271529 —Оленка Грабовецька
Електронна адреса: [email protected], [email protected]
З повагою,
Організаційний комітет молодіжного обміну
Коментарі