12 травня 2010 року відбулася зустріч батьків вихованців Полтавського міського центру реабілітації дітей-інвалідів до 18 років та директора цього центру з депутатами районних рад.
Обговорювали одне питання: Чи існуватиме й надалі цей заклад, в якому допомагають дітям з особливими потребами?
Батьки дітей-інвалідів і директор закладу Світлана Танчик захвилювалися, бо до них дійшли чутки про те, що центр нібито збираються закрити. Світлана Танчик розповіла, що, за цією інформацією, ліквідація закладу буцімто запланована на 1 липня нинішнього року. Оскільки ж з'ясувати, чи це насправді так, не вдалося, колектив вирішив звернутися до народних обранців.
На зустріч до центру реабілітації прийшли депутат Октябрської районної ради в місті Полтава Дмитро Волошко і депутат Київської районної ради в місті Полтава Георгій Дзюба. Вони вислухали батьків і директора та пообіцяли зробити відповідні депутатські запити, щоб розібратися в ситуації і, в разі потреби, допомогти. Журналісти видання «Полтавщина», в свою чергу, також спробують дізнатися, чи є у батьків дітей-інвалідів підстави для побоювань за долю закладу.
Коментарі