Житомирське молодіжне об"єднання "ХХІ Платформа" та Молодіжне об"єднання "Дирекція Молодіжних Програм" (Коаліція "ОСНОВА") розпочали авторську програму "Бізнес-ангели".
Щоб бути молодою людиною ХХІ століття, сучасному школяреві необхідно не лише засвоїти базові освітні дисципліни, але й навчитися відбирати й аналізувати інформацію, синтезувати нові знання, вибудовувати систему ефективних комунікацій, співпрацювати з людьми різного віку.
Як перед базовою освітою так і перед факультативною просвітою стоїть завдання формування особистості, яка стала б конкурентоспроможною і успішною в ринковому та інтелектуально конкурентному середовищі.
Ці питання поставило Житомирське міське молодіжне громадське об’єднання «ХХІ Платформа» (Коаліція НГО «ОСНОВА») та запропонувало до реалізації Підліткову програму «Бізнес-ангели».
Заняття по програмі «Бізнес-ангели» передбачають застосування освітньої методики, в рамках якої школярі, під патронатом тренера ведуть аналітичний пошук шляхів економічного вирішення гуманітарних проблем глобального, національного чи місцевого рівнів (боротьба з бідністю, реформа освіти, проблеми комунального господарства тощо).
Інноваційна підліткова програма «Бізнес-ангели» проходила апробацію та удосконалення впродовж 2 років.
Тренери та автори даного напрямку провели заняття із школярами 6-8 класів загальноосвітніх шкіл м.Житомира, м.Коростеня, м.Новоград-Волинського, м.Малина, м.Радомишля, м.Коростишева, м.Івано-Франківська, м.Вінниці, м.Балти (Одеса), м.Києва та ін.
Сьогодні за підтримки управління у справах сімї, молоді та спорту Житомирської міської ради відбулися перші заняття в Житомирській гуманітарній гімназії №23, Житомирській гумантітарній гімназії № 1 та в ліцеї ім. М.Щорса № 25 м. Житомира.
Основна мета – допомогти молодому поколінню набути компетенцій ХХІ століття: навичок гнучкого творчого мислення, роботи у команді, у проектах, з великими обсягами інформації, вміння вирішувати проблеми глобального, національного чи місцевого рівнів, самостійно вести дослідницьку роботу, самостійно створювати нові знання, використовуючи досвід та теоретичні дані, щоб бути успішними, конкурентоздатними і повністю реалізувати свій потенціал у майбутньому!
Коментарі