bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Публікуй, поширюй, залучай: поради з використання порталу ГУРТ

Щодня редакція порталу ГУРТ отримує десятки повідомлень для публікації та поширення. Ми робимо усе можливе, щоб опублікувати всі новини якнайшвидше. Для оптимізації процесу модерації на порталі ГУРТ ми підготували добірку підказок для наших користувачів:

1.    Під час реєстрації на порталі ГУРТ, будь ласка, вказуйте ім’я та прізвище, а не назву організації. Ми не публікуємо інформацію від анонімних користувачів. Щоб змінити прізвище та ім’я уже зареєстрованого користувача, увійдіть під своїм логіном і паролем, натисніть на розділ «Мої активи» (у шапці порталу) та перейдіть до підрозділу «Моя реєстрація» – «Мій профіль».

2.    Зверніть увагу, заголовок повідомлення не може перевищувати 100 знаків разом із пробілами.

3.    Будь ласка, вказуйте у відповідному полі форми додавання матеріалів дедлайн, якщо це релевантно для вашого повідомлення.

4.    Якщо ви публікуєте повідомлення про вакансію чи тренінг, будь ласка, вказуйте у заголовку місто, якого стосується оголошення. Наприклад, «Асистент проекту» (Київ).

5.    Посилання на реєстрацію учасників вказуйте гіперлінком.

6.    Будь ласка, не додавайте в тіло повідомлення більше трьох гіперлінків.

7.    При додаванні звітних матеріалів обмежте кількість зображень максимум трьома. У разі потреби ви можете розмістити активне гіперпосилання на FB-альбом або на хмарне сховище, де користувачі зможуть переглянути фотозвіт.

8.    Користувачі не можуть редагувати повідомлення після публікації. Якщо бажаєте внести зміни, будь ласка, додайте повідомлення повторно та напишіть запит на ел. скриньку info@gurt.org.ua, вказавши назву оголошення.

Якщо у вас є запитання щодо того, як додати матеріал на портал ГУРТ, будь ласка, перегляньте розділ «Часті запитання».

Дякуємо, що залишаєтеся з нами!

З повагою,

команда ГУРТа

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 2  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.