Членами УБА є, насамперед, бібліотечні працівники та бібліотеки, інтереси яких вона представляє та захищає. Але Асоціація відкрита й для інших осіб та організацій, місія, цілі та діяльність яких сприяють реалізації прав громадян на вільний доступ до інформації, захищають інтелектуальну свободу, розвивають в Україні відкрите інформаційне суспільство, зберігають традиційну книжкову культуру, підтримують читання. Ми пишаємося тим, що з березня 2010 р. така потужна громадська організація як «Форум видавців» у Львові є колективним членом УБА і наша спільна діяльність буде спрямована на популяризацію читання серед українського населення, особливо дітей та молоді.
Першим спільним заходом УБА та «Форуму видавців» стане проведення Міжнародної науково-практичної конференції з проблем дитячого читання і дитячої книги, що відбудеться 29 квітня – 1 травня 2010 р. у Львові в рамках 4-го спеціалізованого «Форуму видавців – дітям».
Мета конференції – обмін досвідом між близькими в геополітичному і соціокультурному аспектах країнами як у сфері наукових досліджень, так і в практичній діяльності, що спрямована на підтримку книжкової культури і культури читання, ініціювання міжнародної співпраці у відповідних напрямах.
Наша сила в єднанні!
Коментарі