ГУРТ пропонує Вашій увазі цікаві заходи, які відбудуться у Києві на вихідних.
Живе консультування: особливості роботи з засудженими та їх соціальної реабілітації
В суботу, 20 березня, Володимир Бочаров-Туз консультуватиме читачів порталу ГУРТ щодо особливостей роботи з засудженими та соціальної реабілітації колишніх засуджених.
Запитання Ви можете залишати у блозі Володимира.
Час Живого консультування: 13.00 до 15.00.
Довідково
Живе консультування на ГУРТі - новий сервіс порталу ГУРТ, який пропонує користувачам доступу до знань та унікального досвіду провідних експертів із соціальних технологій. Щосуботи, у визначений та заздалегідь анонсований час на порталі ГУРТ, визнаний експерт та практик тої чи іншої соціальної технології консультуватиме зареєстрованих користувачів порталу ГУРТ в режимі он-лайн.
Послуга доступна лише для зареєстрованих користувачів порталу ГУРТ.
Акція "Народна книгарня"
У суботу, 20 березня, о 13:00 біля приміщення книгарні "Сяйво" (Велика Васильківська, 6) відбудеться акція "Народна книгарня". Прямо на вулиці, біля входу до книгарні, що заблокований вантажівками, книговидавці продаватимуть книги, поети читатимуть вірші, художники - малюватимуть картини. Запрошуємо усіх небайдужих, хто не погоджується з продажем славетної книгарні в центрі міста та брутальний захопленням її "людьми у чорному". Можна буде купувати, продавати, мінятися, дарувати книжки та представляти свої твори.
Детальніше: http://saveoldkyiv.org/event/240
Майстер-клас з писанкарства
У суботу, 20 березня, з 12:00 до 16:00 Національний центр народної культури “Музей Івана Гончара” до великодніх свят запрошує всіх бажаючих навчитися розписувати писанки, фарбувати крашанки, до Вербної неділі навчитися виготовляти вербові "шутки". Відвідавши майстер-класи, Ви зможете дізнатися про зміст закодованих символів, пізнати регіональні особливості писанкового розпису та навчитися розписувати писанки, використовуючи традиційну орнаментику. Також на майстер-класах будуть представлені кращі збірки писанкових візерунків, навчальні посібники видавництва "Свічадо" (м.Львів) та набори для писанкарства від Малої академії ремесел та етнографії (м.Луцьк). Вартість вхідного квитка, участь у майстер-класі для одної дорослої людини складає – 15грн, для дітей – 3грн. З собою необхідно мати білі яйця для створення писанок.
Детальніше: http://www.honchar.org.ua/news.htm
Коментарі