12 березня в Миколаєві в Центрі соціальної активності та партнерства Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького відбулась чергова зустріч клубу «Відкриття нових можливостей». Вже в третій раз в клубі зібралися учасниці тренінгів «Розпочни свій бізнес», які були проведені в м. Миколаєві Ресурсним центром ГУРТ в лютому 2010 р. в рамках проекту Європейського Союзу - Міжнародної організації Праці «Рівність жінок і чоловіків у світі праці».
Жінки – учасниці зустрічі в клубі «Відкриття нових можливостей» поділились своїм новим досвідом, який прийшов в їх життя завдяки участі в тренінгах «Розпочни свій бізнес», декілька учасниць розповіли про свої підприємницькі успіхи, які вони досягли завдяки навчанню.
Наступна зустріч була спланована учасницями на середину квітня. Темою зустрічі була обрана соціальна відповідальність бізнесу.
Коментарі