Основною метою цього модулю було удосконалення тренерських навичок учасників школи, а також вивчення нового бізнес-курсу з менеджменту. Під час навчання були розглянуті такі теми, як особистість тренера, його імідж та основи ораторського мистецтва. Були відпрацьовані методи визначення та роботи з потенційними клієнтами та проблемними учасниками, розробки тренінгу та підготовки до їх проведення та ін. У бізнес-курсі були розглянуті основні підходи та методи роботи щодо мотивації персоналу під час кризи.
Крім того, досвідченими тренерами та учасниками Школи була проведена “робота над помилками” за результатами проведених ними пілотних тренінгів з таймменеджменту у містах Димитрів та Селидове для місцевих підприємців, удосконалені підходи та методики проведення бізнес-тренінгів та роботи з цільовими аудиторіями.
Успішне завершення навчальних модулів Школи, це лише перший крок до отримання її учасниками кваліфікації бізнес-тренер. Для того, щоб підтвердити свої навички всі хто прийняв участь у навчанні отримали завдання підготовити авторські тренінги, які вони самостійно проведуть для підприємців з Донецької області та України на прикінці березня 2010 року.
У навчанні прийняли участь 18 слухачів з Донецька, Димитрова, Селидова та Старобешівського району Донецької області.
У підготовці майбутніх професійних тренерів використовувались унікальні методики навчання розроблені тренінговим центром «Альянс» за підтримки Європейської Асоціації освіти дорослих (Брюссель, Бельгія).
Школа бізнес-тренерів проводиться в рамках проекту «Створення сприятливих умов для розвитку жіночого підприємництва в економічно депресивних населених пунктах Донецької області», який направлений на поліпшення зайнятості серед жіночого населення малих шахтарських міст і сільських районів, який виконується ДГО «Альянс» в партнерстві з Донецькою обласною державною адміністрацією за підтримки Німецького товариства технічної допомоги (GTZ).
Ознайомитись з роботою першої та другої Школи бізнес-тренерів Ви зможете на сторінках Живого журналу, а також отримати додаткову інформацію про реалізацію проекту у методиста проектів Семиволос Наталі (+38 095 18-37-236, +38 062 311-15-70), PR-менеджера ДГО «Альянс» Бондаренка Сергія (+38 095 106-81-62, +38 062 311-15-70) або за електронною поштою [email protected].
Коментарі