26 лютого 2010 року з 15.00 до 17.00 в Центральній бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького відбулась дискусія на тему «Молодь Європи і Півдня України: що нас об’єднує».
Дискусія організована Миколаївським міським благодійним фондом МЕТА «Від спільного бачення - до спільних дій» в рамках проекту «Інформаційно-просвітницька кампанія «Відкрите світу європейське місто Миколаїв» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та за участю виконкому Миколаївської міської ради та міського голови Володимира Чайки.
Співорганізаторами дискусії «Молодь Європи і Півдня України: що нас об’єднує» виступили Центральна бібліотека ім. М.Л.Кропивницького і Центр соціальних програм РУСАЛу.
В обговоренні молодіжних проблем і шляхів їх вирішення взяли участь представники органів влади, місцевих громадських організацій, студентського самоврядування, молодіжного муніципалітету, творчих об’єднань, волонтери, члени Англійського розмовного клубу бібліотеки.
Така дискусія проходить в Миколаєві вже втретє.
В грудні 2009 р. на першій дискусії «Цінності миколаївців та європейців: «паралелі» та «перпендикуляри» миколаївці висказали свою точку зору з приводу загальнолюдських цінностей, найбільш притаманних жителям нашого регіону.
У ході другої дискусії «Полікультурні паралелі півдня України» в лютому цього року обговорювались історичні витоки культури регіону, проблеми збереження традицій народностей, які заселяють наш край, розвитку місцевих національно-культурних товариств, культурного співробітництва регіону з європейськими країнами.
У ході дискусії «Молодь Європи і Півдня України: що нас об’єднує» учасники обговорили участь молоді в програмах обміну, громадських і благодійних акціях, волонтерство, умови для творчої самореалізації в нашому місті, здоровий спосіб життя і дійшли до висновку, що у молодих миколаївців багато спільних рис із європейською молоддю. І цьому сприяють ті суспільні, освітні, культурні процеси, які розвиваються в Миколаєві.
Коментарі