bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Ресурсний центр ГУРТ запрошує до участі у Фестивалях думок

Ресурсний центр ГУРТ запрошує до участі у Фестивалях думок – майданчику для відкритого обговорення викликів, що стоять перед громадою. Лідери неурядових організацій, активісти та представники місцевого самоврядування зберуться разом, щоб прокомунікувати важливі для спільноти питання. Фестивалі думок відбудуться у Стрию, Сєвєродонецьку, Полтаві, Луцьку та Бердянську.

 

ЩО ТАКЕ ФЕСТИВАЛЬ ДУМОК

Формат фестивалю думок виник в скандинавських країнах. Ідея полягає в тому, щоб дискусії, які тривають у суспільстві, були аргументованими й продуктивними, активісти пропонували шляхи вирішення проблем, а представники громади навчилися слухати один одного. На Фестивалі думок панує атмосфера відкритості, де кожен/кожна має право висловити свою думку. Із досвідом Естонії можна ознайомитися на сайті фестивалю.

ГРОМАДА У СМАРТФОНІ

В рамках Фестивалів думок Ресурсний центр ГУРТ презентує майданчик для обговорення спроможності громад відповідати викликам цифрового світу – платформу «Громада у смартфоні», яка об’єднає експертів із цифрової безпеки, представників громади, неурядових організацій та органів самоврядування, які у відкритому форматі обговорюватимуть кібербезпеку, відкриті дані та розвиток інструментів електронного урядування як запоруку розвитку громади.

ДЕ І КОЛИ

  • 31 серпня – м. Стрий, Львівська обл., Площа Незалежності, 12.00 – 17.30
  • 7 вересня – м. Сєвєродонецьк, Луганська обл., Площа Перемоги, 11.00 – 23.00 (примітка: Фестиваль думок у Сєвєродонецьку організований Благодійниим фондом «Восток-SOS». На Фестивалі Ресурсний центр ГУРТ презентуватиме платформу «Громада у смартфоні»).
  • 14 вересня – м. Полтава, Парк «Перемога», Першотравневий проспект, 11.00 – 19.30
  • 29 вересня – м. Луцьк, Іподром (Парк ім. Лесі Українки), 11.00 – 17.00
  •  5 жовтня – м. Бердянськ, Запорізька обл., Приморська площа, 11.00 – 19.00

ЩО БУДЕ НА ФЕСТИВАЛЯХ

  • майданчики, на яких під керівництвом модераторів проходитимуть дискусії; участь в обговоренні відкрита для всіх
  • ярмарок проектів організацій громадянського суспільства України
  • флешмоб «Збери свою громаду»

ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ

Приходьте до вказаної локації у вашому місті та долучайтеся до обговорень J

Фестивалі думок організовано за підтримки Швеції, Чорноморського фонду регіонального співробітництва і Міністерства закордонних cправ Естонії.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 7  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.