bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Оцініть роботу Координаційної ради з питань розвитку громадянського суспільства при Президентові

Ресурсний центр ГУРТ проводить міні-опитування щодо ефективності роботи Координаційної ради з питань розвитку громадянського суспільства при Президентові України протягом 2014-2019 рр. Опитування розташоване на лівій бічній панелі порталу.

Результати опитування стануть частиною редакційного матеріалу щодо можливостей взаємодії громадянського суспільства із новообраним Президентом України.

Нагадуємо, мета створення Координаційної ради з питань розвитку громадянського суспільства полягає у забезпеченні діяльності Президента України щодо реалізації державної політики та впровадження системних заходів, спрямованих на формування сприятливого середовища для подальшого становлення в Україні громадянського суспільства; підвищення ролі його інститутів у здійсненні державної політики й досягнення європейських стандартів забезпечення та захисту прав і свобод людини та громадянина.

 

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 4  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.