Відвідавши Ярмарок інституційного розвитку, Творче об'єднання “ТОРО” збагатилося на 700 доларів.
Така сума передбачена в спеціальному ваучері, наданому організації під час заходу.
Ярмарок інституційного розвитку, проведений 17 грудня, зібрав більше 30-ти тренінгових провайдерів. Кожен презентував актуальні послуги з посилення інституційної спроможності громадянського сектора.
Організатори не обмежились лише презентаціями та спілкуванням. Під час заходу присутні мали можливість отримати кошти на придбання послуг з організаційного розвитку для своєї організації. Право придбання послуг, які були презентовані під час заходу, надали спеціально виготовлені ваучери.
Серед близько 250-ти учасників ваучер під першим номером отримало Творче об'єднання “ТОРО”. Маючи намір ефективно протидіяти корупції, ТО “ТОРО” використає кошти на формування комунікаційної стратегії.
Коментарі
Вітаємо! Бажаємо наснаги до подальшої праці, достатку, родинного тепла
та гарних успіхів членам організації.
Вітаю!!!!!
Вітаємо кіровоградців! :-)
Поздравляю!!!