bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тематичний місяць «Кадри вирішують все» на порталі ГУРТ
23.07.2018

Із 23 липня по 1 вересня 2018 року на порталі ГУРТ триватиме тематичний місяць «Кадри вирішують все». До його наповнення можуть долучитися всі охочі, опублікувавши новини чи блоги до теми.

Редакція порталу запропонує до вашої уваги матеріали, пов’язані із менеджментом персоналу організацій громадянського суспільства. Ми говоритимемо про пошук та відбір працівників, їх мотивування, делегування повноважень, менеджмент волонтерських програм, рецепти вдалої роботи з кадрами, принципи і засади лідерства та багато іншого.

На читачів чекають цікаві огляди, добірки й статті, покликані максимально охопити тему місячника. Запрошуємо долучатися до обговорень, писати блоги, коментувати матеріали й пропонувати теми, які вас турбують.

Стежте за ходом тематичного місяця «Кадри вирішують все» на Facebook-сторінці та в Твіттері ГУРТа й дізнавайтеся новини з життя громадянського суспільства України першими!

Матеріали спецпроекту

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.