Нагадаємо, що в червні–липні 2009 року благодійні фонди, корпоративні благодійники та органи виконавчої влади надіслали свої пропозиції і зауваження до законопроекту. Переважна їх частина була врахована (в тексті виділено червоним).
УНЦПД та команда проекту починає черговий етап громадського обговорення уточненої редакції законопроекту “Про благодійництво і благодійні організації”.
Запрошуємо Вас надати свою оцінку уточненому варіанту законопроекту. Просимо зробити це до 11 листопада 2009 року на електронну адресу [email protected], або поштою на адресу м.Київ, вул.Лисенка 8, кв.9, 01034.
29 жовтня 2009 року керівник Благодійного фонду “Доброта” Яків Рогалін почав опрацьовувати новий варіант законопроекту “Про благодійництво і благодійні організації”.
Ми переконані, що Яків Рогалін щиро вболіває за розвиток благодійництва в Україні та створення сприятливих законодавчих умов для роботи благодійників та сподіваємося отримати також і його письмові зауваження і пропозиції керівника до тексту законопроекту.
З повагою,
Максим Лациба,
Український незалежний центр політичних досліджень
tel./fax: (044) 279-2435, 599-42-51
Suite 9, 8 Lysenka Str., Kyiv, 01034 Ukraine
[email protected]
http://www.ucipr.kiev.ua
Коментарі
Якщо не секрет, то для чого УНЦПД так піарить Якова Рогаліна? :) Його альтернативний законопроект має право на життя як і Максима Лациби. До того ж, в Парламенті, мабуть, буде ще декілька альтернативних законопроектів від депкорпусу. І це нормальний законодавчий процес. Тоді для чого увесь цей галас і неодноразові згадування "не злим тихим..." Якова?
УНЦПД убезпечує себе від звинувачень Якова Рогаліна що з ним не порадилися. Погоджуюсь що пропозиція Якова Рогаліна мають таке саме право на увагу як і пропозиції Максима Лациби. Але нажаль пан Яків постійно критикує законопроект і не пропонує як його покращити. Наша задача дати можливість всім благодійникам висловити свої пропозиції, врахувати їх і подати консолідований законопроект на розгляд парламенту. Ми готові Вас почути!
Пригадую, як кілька років тому назад дискусія про вдосконалення законодавства закінчилась тим, що усі прийшли висновку, якщо дійсно щось хочемо змінти, необхідні зміни та доповнення до Закону про оподаткування підприємств. Усе інше є просто декорацією. Тоді це виявилось непосильним завданням, можливо зараз спробувати?
Погоджуюсь. Для тих фондів які вже зареєструвалися і діють важливіше за все податкові змініи. Для тих громадян і корпоративних благодійників які ще не створили свого фонду, важливе також спрощення процедур реєстрації і розширення сфер діяльності фондів.
для усіх нуошників, які намагаються реформувати законодавство, пропоную прочитати конфептуальну працю перуанського економіста й нуошника Ернандо де Сото "Загадка капіталу: чому капіталізм перемагає лише на Заході і ніде більше". Не в образу ініціаторам законопроекту, але ця законодавча ініціатива схоже не матиме ніякого впливу на реальне життя. Відповідь знайдете у цій праці :))))
Тарасе підкинь інфо, де знайти працю
Тарасе, даєш лінк на книгу! ))))
на Петрівці :)))
http://www.ild.org.pe/books/mystery
А на Петрівці так само буржуїнською мовою шукати?
я знайшов українською, книга вийшла цього року у НІКА-ЦЕНТР