bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

ГУРТ презентував відеоролик і серію банерів на підтримку внутрішньо переміщених осіб

12 вересня 2017 року під час прес-конференції у Сєвєродонецьку, присвяченої результатам спеціального медіа-проекту «Інформація для свідомих дій: почуй голос постраждалих внаслідок конфлікту на сході України», Ресурсний центр ГУРТ презентував відео-ролик та серію електронних банерів, які стали частиною промо-кампанії на підтримку внутрішньо переміщених осіб. Її мета полягає у демонстрації внеску ВПО у розвиток приймаючих громад.

До виготовлення промо-продукції ГУРТ залучив менеджерів потужних донорських організацій і проектів, які підтримують постраждалих внаслідок конфлікту на сході України.

Ганна Христова, керівник Проекту Ради Європи «Посилення захисту прав людини внутрішньо переміщених осіб в Україні»

Інна Підлуська, заступник виконавчого директора Міжнародного фонду «Відродження»

Василь Романюк, координатор проектів співробітництва Посольства Швеції в Україні

Катерина Полякова, головний редактор порталу ГУРТ

Історії успіху ВПО, зібрані за час реалізації проекту, читайте за посиланням.

Матеріали підготовлені в рамках спеціального медіа-проекту «Інформація для свідомих дій: почуй голос постраждалих внаслідок конфлікту на сході України», що впроваджується Ресурсним центром ГУРТ за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 6  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.