bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Amazon Web Services − донор у рамках TechSoup Україна

Програма технологічної підтримки неприбуткових організацій України продовжує надавати широкий спектр технологічних рішень для НУО та бібліотек.  Українським неприбутковим організаціям вже відкриті технологічні інструменти онлайнових хмарних сервісів Amazon.

Amazon Web Services Credits for Nonprofit - це безпечна платформа хмарних сервісів для неприбуткових організацій, яка надає обчислювальну потужність, сховище баз даних, доставку контенту та інші функції, не вимагаючи від організацій інвестицій у фізичну інфраструктуру, що дозволяє зекономити ресурси організації. 

Крім того, безпека при роботі в хмарі вища, ніж при роботі локально. Сертифікація засобів захисту, шифрування даних при зберіганні та пересиланні, застосування апаратних модулів підвищує безпеку управління ІТ-інфраструктурою. 

Сервіси AWS також можна використовувати для розгортання та супроводу WEB-додатків у хмарі. Завдяки широкому функціоналу ви зможете запускати додатки за гібридною схемою, поєднуючи локальні і хмарні сервіси. 

В рамках програми пожертвування Amazon організації можуть отримати грант у розмірі 2000 дол. США для оплати хмарних сервісів AWS.  

Додатково до AWS Credits Program for Nonprofits, пропонується AWS Free Tier для всіх нових клієнтів на 12 місяців, починаючи з дати реєстрації організації. AWS Free Tier це окрема пропозиція, не пов'язана з AWS Credits Program. Вона дозволяє новим клієнтам використовувати основні сервіси AWS безкоштовно, однак є ліміти використання повного функціоналу.

У системі представлено безліч сервісів, що мають дуже широкий функціонал: від зберігання даних до надання обчислювальних потужностей.

Наприклад, сервіс SAS використовується для відправлення розсилок повідомлень електронної пошти. Висока репутація IP адрес та продуктивні сервери дозволяють надсилати тисячі листів в день. 

Програма пожертвування Amazon пропонує недорогі та якісні технології для створення веб-сайтів, ведення основного бізнесу і систем, орієнтованих на співробітників, а також для управління охопленням і збором коштів. Інструменти Amazon допомагають підвищити спроможність організації та звільнити ресурси, які можна спрямувати на реалізацію місії організації. 

В усьому світі більше 22 тисяч некомерційних організацій  за допомогою хмарних технологій оптимізують витрати на утримання інфраструктури сайтів, покращують інформаційну безпеку та підвищують власну ефективність. Можливостями Amazon Web Services Credits for Nonprofits вже скористалися такі провідні міжнародні НУО як Національний демократичний інститут міжнародних справ, Ліга жінок виборців (США) та ін. 

Детальніше про Amazon Web Services Credits for Nonprofits можна дізнатися за посиланням.  

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 3  - Нi  

Коментарі

Олександр Малицький   1123 дні тому   #  

Яким чином скористатися такими послугами?
Олександр Малицький, ГО "Зелений рух" Миколаївщини, редактор екологічної газети. 093-5549446, 099-1509446

  •   Пiдписатися на новi
Мазипчук Максим   1122 дні тому   #  

Добрий день, пане Олександре! Для участі в Програмі технологічної підтримки неприбуткових організацій України потрібно зареєструвати організацію на платформі ТехСуп Україна (https://ukraine.techsoup.global/) та пройти кваліфікацію на відповідність вимогам донорів. Переглянути можливості Програми Ви можете за посиланням https://ukraine.techsoup.global/product-catalog. При виникненні запитань, будь ласка, звертайтеся за контактами: techsoup@gurt.org.ua або +38 (044) 296 1052.

  •   Пiдписатися на новi
Олександр Малицький   1122 дні тому   #  

Дяку, спробую.
О. Малицький

  •   Пiдписатися на новi
Ірина Шестопал   1119 днів тому   #  

Добрий день. В умовах написано, що публічна бібліотека, якщо хоче брати участь у конкурсі має бути вказана в списку IMLS, але сторінка не відкривається... Коли дедлайн конкурсу?

  •   Пiдписатися на новi
Панченко Юлія    1116 днів тому   #  

Добрий день, пані Ірино! Програма діє на постійній основі. Для участі в Програмі потрібно зареєструвати організацію на платформі ТехСуп Україна (https://ukraine.techsoup.global/) та пройти кваліфікацію на відповідність вимогам донорів. За додатковою консультацією звертайтеся за контактами: techsoup@gurt.org.ua або +38 (044) 296 1052

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.