bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

6та Всеукраїнська школа самодопомоги: оголошено набір

Ресурсний центр ГУРТ запрошує життєздатні громадські і благодійні організації, що займаються наданням соціальних послуг населенню та розвитком громад, оволодіти ефективним інструментом суспільних перетворень – технологією груп самодопомоги. Набір до цьогорічної Всеукраїнської школи самодопомоги триває до 31 серпня 2017 року

Школа самодопомоги – це навчання організації та анімації груп самодопомоги з насиченим практикумом.

Групи самодопомоги (ГСД) створюються як для подолання труднощів особистого характеру, так і для розв’язання складних питань громади у сфері соціальних проблем, охорони здоров’я, захисту прав людини тощо. Допомагаючи собі, люди приборкують почуття безпорадності і стають активнішими, впевненішими і вмотивованішими діяти заради суспільного блага.

До участі у цьогорічній Всеукраїнській школі самодопомоги запрошуються життєздатні громадські і благодійні організації, що займаються наданням соціальних послуг населенню та розвитком громад, які спроможні делегувати двох чи трьох своїх працівників на навчання, що складатиметься з трьох триденних сесій, а також сприятимуть своїм працівникам у виконанні практичних завдань зі створення ГСД.

Учасники Всеукраїнської школи самодопомоги оволодіють теоретичними навичками, а також пройдуть практичну підготовку з організації та проведення ГСД.

Розклад навчальних сесій (місце проведення – Київ):

Сесія 1: 15-17 вересня 2017 року

Сесія 2: 20-22 жовтня 2017 року

Сесія 3: 24-26 листопада 2017 року

Заявку можна заповнити за посиланням. Крайній термін подачі заявок – 31 серпня 2017 року.

Проживання, харчування та навчальні матеріали для учасників забезпечуються організаторами.

Увага! Транспортні витрати учасників не відшкодовуються.

Перевага надаватиметься заявкам від організацій, що надають допомогу ветеранам АТО та/або ВПО.

Докладніше про технологію самодопомоги, а також відгуки учасників попередніх шкіл самодопомоги за посиланням. Запрошуємо скористатися онлайн-посібником із організації груп самодопомоги (доступний лише для зареєстрованих користувачів порталу ГУРТ).

Будемо раді бачити Вас серед учасників 6ї Всеукраїнської школи самодопомоги!

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 4  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.