bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Запрошуємо ознайомитися із результатами піврічної діяльності ГУРТа за липень-грудень 2016 року!
28.02.2017

Шановні колеги!

Ми цінуємо можливість поділитися з вами результатами діяльності Ресурсного центру ГУРТ в другій половині 2016 року. Уже понад 20 років ГУРТ працює для свідомої та успішної України, допомагаючи активним громадянами впроваджувати зміни в їхніх громадах. Сьогодні ГУРТ є найбільшою в нашій країні інформаційно-комунікаційною мережею агентів змін, яка об’єднує понад 32 тисяч користувачів.

Діяльність, описана в піврічному Комюніке, відображає досягнення в напрямку нашої місії – стати ресурсною платформою українських інститутів громадянського суспільства для залучення громадян до активної участі у житті суспільства та впровадження суспільних змін, орієнтуючись на такі європейські цінності: гідність, відповідальність і повага.

У другій половині 2016 року ми продовжили надавати ефективну підтримку співгромадянам, особливо тим, хто постраждав від конфлікту на сході України.

Незважаючи на те, що ключове завдання ГУРТа полягає у підтримці спроможності українських організацій громадянського суспільства, ми також приділяємо значну увагу розвитку малого підприємництва й сприянню реформам в Україні.

Сподіваємося, що результати піврічної діяльності ГУРТа демонструють наші успіхи. Ми з нетерпінням чекаємо майбутніх можливостей співпрацювати з вами і ділитися спільними історіями, висновками й здобутим досвідом на шляху творення успішної України.

Запрошуємо переглянути та завантажити Комюніке англійською мовою за посиланням або у прикріплених файлах.

З повагою,

Команда ГУРТа

 

Контакти

Коментарі

Денис Андрущенко   2668 днів тому   #  

Спасибі за Вашу роботу!
Безцінний вклад.

  •   Пiдписатися на новi
Катерина Полякова   2667 днів тому   #  

Дякуємо, пане Денисе!

Вам також наснаги у Ваших справах!

З повагою,
головний редактор порталу ГУРТ
Катерина

  •   Пiдписатися на новi
Естер Андріяко   2666 днів тому   #  

Ви - реально ВЕЛИКІ молодці! :) Я вас (по-громадськи) люблю і шаную. Спасибі Богу, що ви є! Так тримати!

  •   Пiдписатися на новi
Катерина Полякова   2666 днів тому   #  

Дякуємо, пані Естер!

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.