bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Зірковий блогер на ГУРТі: правильна українська мова від Сергія Іванюка
11.01.2017

Літературознавець, критик, дитячий письменник, журналіст, викладач, редактор журналу «Однокласник» і член правління Ресурсного центру ГУРТ Сергій Іванюк розпочав вести блог на порталі ГУРТ.

Блогозаписи покликані допомогти лідерам та лідеркам говорити й писати українською мовою правильно, уникаючи поширених помилок, і грамотно розбудовувати громадянське суспільство в Україні. Перший допис автора читайте за посиланням.

Довідково

Для того, щоб стати блогером ГУРТа, потрібно зареєструватися на порталі та бути активним користувачем протягом останніх трьох місяців. Ви можете додавати новини, залишати коментарі під матеріалами, оцінювати публікації.

Коли будете готові до створення власного блогу й виконаєте вказані вище нескладні умови, пишіть на електронну адресу редакторки порталу ГУРТ Катерини Полякової [email protected], додавши перший запис для блогу (заголовок + текст запису), ваше вертикальне портретне фото та коротку інформацію про себе (ім’я, прізвище, організація, яку ви представляєте, посада).

У разі позитивного рішення користувач порталу отримує у розділі «Мої активи» додаткову опцію «Мій блог», де він зможе самостійно додавати блогозаписи, редагувати їх та стежити за реакцією читачів ГУРТа. Біля заголовку вашого блогу також з’являться додаткові опції – «Редагувати» та «Видалити».

Блогозаписи користувачів ГУРТа автоматично транслюються в нашому Twitter-аккаунті, а найкращі потрапляють у щотижневий електронний бюлетень, кількість підписників якого нараховує більше 33 тисяч адрес.

Відповіді на актуальні запитання з приводу ведення блогів можна знайти тут.

 

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.