bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

ГУРТ запрошує долучитися до дослідження потреб НУО в інформаційно-комунікаційних технологіях
25.10.2016

Ресурсний центр ГУРТ запрошує долучитися до дослідження потреб українських неурядових організацій (НУО) в інформаційно-комунікаційних технологіях (ІКТ).

Нещодавно ГУРТ розпочав реалізацію Програми технологічної підтримки, спрямованої на забезпечення доступу до пільгового програмного забезпечення та хмарних технологій для українських НУО.

Зважаючи на це, ми прагнемо дізнатися більше про реальні потреби українських НУО в ІКТ, щоб запропонувати якісніші послуги в рамках Програми технологічної підтримки.

Це дослідження займе до 10 хвилин вашого часу. Просимо зацікавлені неурядові організації до 23:59 6 листопада 2016 року заповнити онлайн-анкету за посиланням.

Увага! Якщо Ви хочете отримувати розсилку зі спеціальними пропозиціями від Програми технологічної підтримки, включаючи акційні розіграші безоплатного програмного забезпечення та запрошення на безоплатну участь у вебінарах з ефективного використання ІКТ, будь ласка, додайте вашу контакту інформацію наприкінці анкети.

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.