bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Актуальні можливості онлайн освіти у сфері інтелектуальної власності
25.09.2016

Щоб встигати за темпами розвитку галузі інтелектуальної власності, варто постійно навчатися. Добірка ГУРТа у рамках нової рубрики SmartНУО містить інформацію про курс з інтелектуальної власності для початківців та більш обізнаних слухачів. Завдяки переліченим курсам ви зможете дізнатися про специфіку управління інтелектуальною власністю, особливості застоcування авторського права до різних форматів мультимедійного контенту, а також про користь американського законодавста з питань авторського права для педагогів та бібліотекарів. 

WIPO DL-101 General Course on Intellectual Property

Цей курс Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ) надасть вам глибоке розуміння основ права інтелектуальної власності. Загалом ви дізнаєтеся про авторське право, інші суміжні права, торгові марки, промисловий дизайн, географічні зазначення, патенти, договори Всесвітньої організації інтелектуальної власності, недобросовісну конкуренцію тощо. Після ознайомлення з цим курсом, вам буде простіше проходити більш просунуті курси з конкретних питань права інтелектуальної власності.

Тривалість:  17 жовтня 2016 року -  28 листопада 2016 року (55 годин)

Вартість – безкоштовно

Детальніше -  за посиланням.

DL-450 Intellectual Property Management

Просунутий курс ВОІВ з управління інтелектуальною власністю розрахований на тих, хто розуміє має базові знання про це поняття. У перших трьох модулях ви відкриєте для себе економічне значення інтелектуальної власності, спираючись на приклади управління та прийняту промислову методологію. У трьох останніх модулях розробники курсу пропонують глибокий погляд на комерційну діяльність у цифровий сфері. Зокрема йтиметься про електронну торгівлю та інтелектуальну власність, цифрове управління творчою роботою, а також стратегічне управління інтелектуальною власністю.

Тривалість:  1 вересня 2016 року -  6 грудні 2016 року (120 годин)

Вартість – безкоштовно лише для співробітників органів державної влади

Детальніше – за посиланням.

Intellectual Property Law and Policy

Ініціатива онлайн освіти Пенсильванського університету PennX пропонує курс на тему законодавства та політики з питань інтелектуальної власності. На платформі edX ви можете ознайомитися з двома частинами курсу. Перша частина «Інтелектуальна власність та патентне право» містить огляд законодавства у сфері інтелектуальної власності, принципів функціонування патентного права та деяких практичних аспектів інтелектуальної власності. У другій частині йдеться про авторське право та законодавство про торгові марки.

Тривалість – 6/7 тижнів

Вартість – безкоштовно.

Детальніше - Част. 1, Част. 2

Copyright for Multimedia

Розробниками курсу є американські університети Дьюка Еморі та Північної Кароліни.  Автори курсу розповідатимуть про чотири різні формати інформації: дані, зображення, музика і відео. Ви отримаєте інформацію, яка є важливою при прийнятті рішень про авторські права для кожного типу матеріалу. Слухачі Coursera звернуть увагу на винятки, які застосовують до того чи іншого формату у відповідному законодавстві. Також буде нагода розглянути проблеми, пов’язані з отриманням дозволу для фільмів, музики, зображень і даних. Наприкінці цього курсу учасники матимуть знання, необхідні для оцінки мультимедійного контенту та прийняття рішень щодо авторського права.

Тривалість – 4 тижні (початок – 26 вересня 2016 року)

Вартість – безкоштовно

Детальніше – за посиланням.

Copyright for Educators & Librarians

Автори попереднього курсу також надають можливість заглибитися у питання авторського права викладачам та бібліотекарям. Страх і невизначеність щодо авторського права часто докучає педагогам, а іноді заважає творчо підійти до навчального процесу. Цей курс покаже, як законодавство США про  авторське право сприяє можливостям викладачів і бібліотекарів користуватися ресурсами, захищеними інтелектуальною власністю.

Тривалість: 2-3 години на тиждень (початок – 26 вересня 2016 року)

Вартість – безкоштовно

Детальніше – за посиланням

Зображення

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.