bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Запрошуємо ознайомитися із результатами піврічної діяльності ГУРТа!
15.07.2016

Шановні колеги!

Ми цінуємо можливість поділитися з вами результатами діяльності Ресурсного центру ГУРТ в першій половині 2016 року. Протягом 20 років ГУРТ працює для свідомої та успішної України, допомагаючи активним громадянами впроваджувати зміни в їхніх громадах. На сьогодні ГУРТ є найбільшою в нашій країні інформаційною мережею агентів змін, яка об’єднує понад 28 тисяч користувачів.

Діяльність, описана нижче, відображає досягнення в напрямку нашої місії. У першій половині 2016 року ми продовжили надавати ефективну підтримку співгромадянам, особливо тим, хто постраждав від конфлікту на Донбасі. Незважаючи на те, що ключове завдання ГУРТа полягає у розвитку українських ОГС, ми також приділяли значну увагу розвитку малого підприємництва й сприянню реформам в Україні.

Ми сподіваємося, що результати, описані в Комюніке, демонструють наші успіхи, творчий підхід і відданість змінам. Ми з нетерпінням чекаємо майбутніх можливостей співпрацювати з вами і ділитися нашими спільними історіями, висновками й здобутим досвідом на шляху творення успішної України. Завантажити Комюніке для детальнішого ознайомлення можна за посиланням.

З повагою,

Команда ГУРТа

Контакти

Коментарі

Естер Андріяко   2862 дні тому   #  

Супермолодці, Гурт, так тримати!

  •   Пiдписатися на новi
Мазипчук Максим   2861 день тому   #  

Дякуємо Вам за відгук!

  •   Пiдписатися на новi
Людмила Бойко   2861 день тому   #  

Невичерпної вам, дорога команда ГУРТа, енергії та можливостей!! Нехай успіх кожної організації та особистості, яким ви відкрили дорогу до шансу змін додасть вам сил та міцності!
Звжди з вами!

  •   Пiдписатися на новi
Катерина Полякова   2861 день тому   #  

Дякуємо, пані Людмило. Бажаємо Вам наснаги й усього найкращого! :)

  •   Пiдписатися на новi
ОЛЕНА ЧЕРНИШ   2858 днів тому   #  

Гурт пропонує багато цінної своєчасної інформації, корисні посилання. Вдячна за співпрацю. Успіхів!

  •   Пiдписатися на новi
Мазипчук Максим   2856 днів тому   #  

Дякуємо, пані Олено! Щиро бажаємо Вам успіхів.

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.