bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

5 волонтерських освітніх ініціатив для ветеранів АТО

Волонтери продовжують підтримувати українських солдатів упродовж їхнього цивільного життя після демобілізації. Завдяки своїм власним знанням або залученню спеціалістів волонтерські ініціативи надають ветеранам АТО можливість відкрити для себе нові знання та навики. IT-курси, англійська мова, уроки історії, заняття з профорієнтації тощо - саме такою зброєю забезпечують волонтери колишніх військових у мирному житті.

Можливості проекту «Воїну - гідна праця»

Центр зайнятості вільних людей реалізовує проект «Воїну — гідна праця», який має на меті сприяння у працевлаштуванні воїнів-інвалідів АТО. В рамках проекту «Воїну-гідна праця» надаються такі послуги: 1) Консультації на всіх етапах працевлаштування; 2) Заняття з профорієнтації; 3) Зустрічі «Чашка кави з психологом» – спілкування з психологом за чашкою кави про те, як вибрати професію, намітити план дій, прийняти зважене рішення та почати нове життя; 4) Курси англійської мови в Києві та Львові (початковий рівень, середній рівень; 5) Курси комп`ютерної грамотності; 6) Ліцензовані курси від партнерів проекту «Воїну-гідна праця»: курси масажистів, IT-курси, а також будь-які інші курси за бажанням ветеранів та можливістю партнерів.

Детальніше - тут.

Безкоштовні курси англійської

Британська Рада в Україні та НАТО спільно працюють над проектом із перепідготовки колишніх військовослужбовців та допомогають екс-військовим отримати необхідні навички для подальшого пошуку роботи після закінчення кар’єри. З початку участі Британської Ради в проекті НАТО з працевлаштування навчання на безкоштовних курсах почали дві групи колишніх військових в Києві і одна група – в Харкові. Реагуючи на зростаючий суспільний запит, курси проводяться також у Львові і Одесі.

Детальніше - тут.

Освітній проект «IT – FUTURE»

Brain Academy проводить безкоштовні для учасників АТО комп’ютерні курси.  Під час навчання за спеціальностями (тестування ПО і розробник програмного забезпечення Java, Frontend, C #) слухачі отримають всі необхідні для роботи знання і навички, а після складання іспитів - міжнародні сертифікати. Фахівці, які успішно завершать навчання і пройдуть співбесіди, зможуть влаштуватися на роботу в одну з IT-компаній України.

Детальніше - тут.

Проект «Історія для воїна»

«Історія для воїна» - це об'єднання студентів істориків з метою викладання лекцій для учасників АТО. Головна аудиторія проекту – це солдати, які захищають Україну, за незалежність якої боролися їх земляки протягом багатьох століть. Втім, через невивчені уроки історії українці часто опинялися по різні боки фронту і воювали один проти одного. Подача матеріалу для військових відрізнятиметься від звичайної університетської лекції. Учасниками та ініціаторами проекту є історики, які бажають внести свою професійну лепту у побудову сильного Українського війська через: читання лекцій з історії України для покращення рівня історичних знань та підняття бойового духу бійців; дискусійні клуби.

Детальніше – тут

Нові знання у галузі IT

Волонтери реалізовують ініціативу з допомоги воїнам АТО у набутті знань і практичного досвіду в галузі ІТ. До ініціативи можуть долучитися українські військові, в першу чергу ті, які повернулися з війни з інвалідністю і які мають інтерес до галузі IT. IT-спеціалісти мають можливість проводити заняття з виїздом до учнів додому.

Детальніше – тут.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 3  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.