bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

ГУРТ запрошує лідерів ОГС взяти участь у національних консультаціях до Дня волонтера в Києві
13.11.2015

Ресурсний центр ГУРТ запрошує лідерів організацій громадянського суспільства взяти участь у національних консультаціях «Як інститути громадянського суспільства України можуть підтримати впровадження Цілей сталого розвитку?», що відбудуться в Києві 5 грудня 2015 року в межах Міжнародного дня волонтера.

ОРГАНІЗАТОРИ

Представництво ООН в Україні, Волонтери ООН, Ресурсний центр ГУРТ

ЩО?

Національні консультації «Як інститути громадянського суспільства України можуть підтримати впровадження Цілей сталого розвитку?»

КОЛИ?

Субота, 5 грудня 2015 року

ДЕ?

м. Київ

ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ?

Для того, щоб взяти участь у національних консультаціях в межах Міжнародного дня волонтера в Україні, необхідно заповнити онлайн-анкету до 16:00 24 листопада 2015 року.

Учасники, які пройдуть відбір, отримають лист-запрошення від організаторів із усіма логістичними та програмними деталями не пізніше 30 листопада 2015 року.

Увага! Транспортні витрати не відшкодовуються.

Детальніше про захід читайте за посиланням.

Міжнародний день волонтерів світова громадськість відзначає щороку 5 грудня. Рішення про це свято Генеральна Асамблея ООН прийняла у 1985 році. Волонтери – це люди, які вкладають свій вільний час на благо суспільства. ООН постійно закликає держави вживати заходів з метою підвищення обізнаності громадян про важливість внеску волонтерів і тим самим спонукати ще більше людей у всіх сферах діяльності пропонувати свої послуги як волонтерів на батьківщині й за кордоном.

Контакти

Коментарі

Величко Людмила   2874 дні тому   #  

Я тоже хотіла попасти!! Шкода!!

  •   Пiдписатися на новi
Катерина Полякова   2874 дні тому   #  

Пані Людмило, до 24 листопада у Вас ще є можливість подати заявку на участь у заході.

  •   Пiдписатися на новi
Кортунова Ольга   2874 дні тому   #  

Объясните пожалуйста, почему региональным лидерам нельзя принять участие в консультациях в Киеве, где будут все представители и очень хотелось бы познакомиться вживую?

  •   Пiдписатися на новi
Катерина Полякова   2874 дні тому   #  

Вибачте, а чому Ви вирішили, що лідерам громадського суспільства з областей не можна долучитися до заходу? Анкета доступна для всіх охочих. Крім того, подібні заходи відбудуться ще в 10-ти обласних центрах України.

  •   Пiдписатися на новi
Кортунова Ольга   2868 днів тому   #  

Потому, что мне это по телефону (044) 296 1052 сказали Ваши консультанты

  •   Пiдписатися на новi
Кортунова Ольга   2868 днів тому   #  

при этом они еще пообещали вывесить информацию о региональных организаторах в понедельник и тоже этого не вижу

  •   Пiдписатися на новi
Катерина Полякова   2868 днів тому   #  

Вибачте, що Вас дезінформували. Інформація про регіональних координаторів з'явиться на порталі сьогодні. Під повідомленням вказана контактна особа. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, звертайтеся до мене.

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.