bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Підбірка можливостей фінансування для розвитку соціального підприємництва
07.10.2015

ГУРТ підготував підбірку актуальних можливостей для фінансової підтримки соціального підприємництва.  Відібрані ресурси стануть у нагоді, якщо ви маєте власні перші ідеї вирішення соціальних проблем, соціальний бізнес на стадії старт-апу, шукаєте можливості зареєструвати свій проект на міжнародній краудфандинговій платформі задля підвищення фандрейзингової стратегії або вже готові подаватися на премію за тривалу й успішну діяльність соціального бізнесу.

The Global Іnnovation Fund 

Глобальний інноваційний фонд інвестує у проривні ідеї соціального спрямування для вирішення глобальних проблем у різноманітних галузях людського життя. Фонд відкритий для фінансування широкого спектру інноваційних організацій і проектів на різних стадіях їхнього розвитку – від ранніх етапів розробки проекту до промислового чи інших видів впровадження. GIF підтримує команди з соціальних підприємств, прибуткових та неприбуткових організацій, державних установ і дослідників, які впроваджують соціальні зміни у відповідних секторах країн, що розвиваються, включаючи Україну. Глобальний інноваційний фонд пропонує гранти, кредити, а також інвестиції в акціонерний капітал починаючи від 50 тисяч до 15 мільйонів доларів США. Кандидати можуть заповнювати анкети у будь-який час. GIF розглядає заявки на постійній основі.

Детальніше – тут.

The Creative Shock Contest Prize

Щорічний конкурс бізнес-кейсів серед студентів із усього світу. Учасники щороку збираються для вирішення реальних бізнес-, маркетингових та PR-проблем, важливих для розвитку соціальних підприємств і організацій. Цільова група – студенти-бакалаври та магістри. Протягом двох етапів розробки бізнес-кейсів студенти зможуть поринути у реальне життя глобальних соціальних бізнес-моделей і дізнатися, як всі традиційні бізнес-стратегії можуть бути застосовані до соціальних підприємств і організацій. Команда переможців отримає головний приз  – 1500 євро

Дедлайн: 18 жовтня 2015 року

Детальніше – тут.

Global Giving December 2015 Open Challenge

Онлайнова фандрейзингова платформа надає можливість зібрати необхідні кошти для розвитку соціального підприємництва чи громад, розмістивши проект на сайті організації у грудні 2015 року. Запропонувати свій проект можуть соціальні підприємці та неурядові організації з усього світу. Організації, які зберуть щонайменше 5000 доларів США від 40 унікальних донорів, стануть постійними партнерами платформи GlobalGiving.

Дедлайн: 24 жовтня 2015 року

Детальніше – тут.

The Echoing Green Fellowship

Міжнародна некомерційна організація Echoing Green надає стипендії, спрямовані на розвиток проектів із соціального підприємництва, та стратегічну підтримку соціальним підприємцям у всьому світі. Претендувати на фінансування можуть індивідуальні кандидати (від 18 років); організації, які мають оригінальну ідею для розвитку власного соціального підприємництва і перебувають на стадії старт-апу (не більше 2 років діяльності). Фінансова підтримка становить 80 тисяч доларів США для індивідуальних кандидатів або 90 тисяч доларів США для 2 осіб-партнерів і надаватиметься чотирма рівними траншами протягом двох років.

Дедлайн: 17 листопада 2015 року.

Детальніше – тут.

Unilever Sustainable Living Young Entrepreneurs Award

Спеціальна Премія Unilever «Молоді підприємці сталого майбутнього» – конкурс, організований компанією Uniliver у співпраці з Кембриджським інститутом сталого лідерства і агентством Ashoka Changemakers. На премію висуваються проекти, реалізовані молодими підприємцями для того, щоб поліпшити стан навколишнього середовища і здоров'я людей, підвищити якість життя відповідно до восьми глобальних цілей сталого розвитку. Призи: 6 фіналістів премії отримають 10 тисяч євро та менторську підтримку, оцінену також у 10 тисяч євро. Переможець отримає 50 тисяч євро, менторську підтримку, оцінену у 25 тисяч євро, і буде нагороджений під час урочистої церемонії у Лондоні. 

Дедлайн: 18 листопада 2015 року

Детальніше – тут.

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.