bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Шість актуальних можливостей розвитку для жінок-підприємниць
03.09.2015

ГУРТ пропонує до Вашої уваги підбірку освітніх проектів та грантів для реалізації ідей підприємливих жінок. Жінки, що прагнуть досягти професійного успіху, можуть використати можливості безкоштовного навчання для реалізації у подальшому своїх ідей, а досвідчені жінки-підприємниці чи представниці НУО – подавати вже готові ідеї на фінансування.

 

Ресурсний центр ГУРТ запрошує жінок, що проживають в Київській області, до участі в тренінговій програмі «Розпочни свій бізнес», яка впроваджується за підтримки Всесвітньої Єврейської Допомоги.  Під час тренінгу учасниці зможуть здобути необхідні для започаткування і розвитку власної справи знання та навички. Триденна навчальна програма буде присвячена розробці бізнес- та маркетингового планів, особливостям роботи з персоналом, пошуку джерел стартового капіталу, фінансовому плануванню. Для участі у тренінгу заповніть ОНЛАЙН-АНКЕТУ до 14 вересня 2015 року. Детальніше – тут.

Програма USAID «Розширення підприємницьких та лідерських можливостей для жінок» спільно з ТОВ «Екстра Консалтинг» проводить безкоштовне навчання для жінок-підприємниць та майбутніх підприємниць з питань розвитку бізнесу, фінансової та правової грамотності й доступу до фінансування. 5-денний тренінговий курс проходитиме протягом 21-25 вересня 2015 року у Києві. Дедлайн подачі заявок – 4 вересня 2015 року, 18:00. Детальніше – тут.

Глобальний Фонд для Жінок надає грантову підтримку проектів жіночих громадських організацій (ініціатив), чия діяльність спрямована на покращення становища жінок і дівчат. Серед напрямків фінансування проектів: побудова миру і викорінення гендерного насильства; поліпшення загального і репродуктивного здоров'я жінок; сприяння участі жінок в суспільно-політичному житті; забезпечення економічної і екологічної справедливості; підвищення доступу до освіти; розвиток філантропії на підтримку соціальних змін. Розміри фінансування проектів: від 500 до 20000 доларів на рік. Прийом організаційних профілів через онлайн-портал розпочався 1 вересня 2015 року. Дедлайн – 31 січня 2016 року. Детальніше – тут.

Центр просвітництва та розвитку людини розпочав реалізацію освітньої програми з посилення працездатності жінок-вимушених переселенок «Новий Старт» у Львівській області, що здійснюється за сприяння Міністерства Закордонних Справ Литовської Республіки в рамках Програми Співробітництва заради Розвитку і Підтримки Демократії. До участі у проекті запрошуються активні та цілеспрямовані вимушені переселенки, що проживають у Львівської області, які прагнуть особистісної, професійної реалізації та до подальшого навчання, яке відбудеться наприкінці вересня. Плановані теми тренінгів: «Альтернативні джерела доходу», «Започаткування власної справи», а також майстер-класи з виготовлення прикрас із бісеру та елементів декору інтер’єру. Дедлайн – 15 вересня 2015 року. Детальніше – тут.

Schlumberger Foundation у межах програми «Підготовка до майбутнього» (Faculty for the Future) приймає заявки від жінок із країн, що розвиваються, на отримання стипендій для навчання в аспірантурі та участі в дослідницьких програмах на здобуття наукових ступенів у провідних зарубіжних університетах (2016 навчальний рік). Жінки, які вивчають фізику та суміжні дисципліни, можуть заповнити онлайн-заявку з 14 вересня 2015 року. Дедлайн – 13 листопада 2015 року. Детальніше – тут.

Грантова програма «Anita Borg Systers Pass-It-On Awards» надає фінансову підтримку проектам жінок-підприємниць у галузі комп'ютерних технологій. Дедлайн – 21 жовтня 2015 року. Детальніше – тут

Контакти

Коментарі

Зоя Сергиенко    3178 днів тому   #  

Зачем нам устаревшая информация? "Програма USAID «Розширення підприємницьких та лідерських можливостей для жінок» спільно з ТОВ «Екстра Консалтинг» проводить безкоштовне навчання для жінок-підприємниць та майбутніх підприємниць з питань розвитку бізнесу, фінансової та правової грамотності й доступу до фінансування. 5-денний тренінговий курс проходитиме протягом 21-25 вересня 2015 року у Києві. Дедлайн подачі заявок – 4 вересня 2015 року, 18:00. Детальніше – тут."

  •   Пiдписатися на новi
Катерина Полякова   3177 днів тому   #  

Матеріал опубліковано 3 вересня, на той момент можливість була актуальною. Цю підбірку ми додали в бюлетень, оскільки на інші 5 програм все ще можна подаватися. З повагою, Катерина.

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.