bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

ТОП-15 можливостей волонтерування закордоном
04.06.2015

Студентство – вдалий час не тільки зайнятися саморозвитком, а й зробити щось корисне для суспільства й громади. ГУРТ пропонує перелік можливостей волонтерування закордоном, який допоможе вам спланувати літо та збагатитися новими знаннями, емоціями й досвідом.

Літня волонтерська програма у Гані

Тривалість: 3 тижні

Дати початку: 26 червня, 10 липня, 24 липня, 7 серпня 2015 р.

Програма включає: волонтерство у громадських проектах у північній Гані, допомога дітям, догляд за ними, навчання та створення проектів; зустріч із місцевими ганськими людьми, найпривітнішими у Африці; сафарі у Національному парку Молл, плавання у водопаді Кінтампу, візит до мавп’ячого святилища; навчання танцям і грі на барабанах у Ганському стилі.

Детальніше – тут.

Літня волонтерська програма у Танзанії

Тривалість: 3 тижні

Дати початку: 28 червня, 12 липня, 26 липня, 9 серпня 2015 р.

Програма включає: волонтерство у дитячому проекті в Аруші, проведення часу з дітьми з особливими потребами; вивчення культури Танзанії, звичаїв її жителів; подорож найбільш екзотичними туристичними напрямками навколо Аруші; екскурсія до Національного парку Серенгеті, озера Маніара і до кратера Нгоронгоро; робота та подорожі з різними волонтерами з усіх куточків світу.

Детальніше – тут.

Літня волонтерська програма в Індії

Тривалість: 3 тижні

Дати початку: 27 червня, 11 липня, 25 липня, 8 серпня, 22 серпня 2015 р.

Програма включає: волонтерство у дитячому проекті в Делі і в Палампурі (Гімалаї); відвідування місцевих базарів і вуличних маркетів у Делі, Агрі і Джапурі; золотий трикутноподібний тур – Рожеве місто (Джапур) – резиденція Тадж Махал (Агра) – столиця (Делі); досвід подорожі в індійському потязі з Делі до Амрітсару; візит до благочестивого Золотого Храму в Амрітсарі; похід у Гімалаї.

Детальніше – тут.

Літня волонтерська програма в Непалі

Тривалість: 3 тижні

Дати початку: 27 червня, 11 липня, 25 липня, 8 серпня, 22 серпня 2015 р.

Програма включає: волонтерство у дитбудинку; тур у Катманду – столицю Непала; захоплюючі подорожі до Нагаркоту та Чітвану.

Детальніше – тут.

Літня волонтерська програма в Тайланді

Тривалість: 3 тижні

Дати початку: 26 червня, 10 липня, 24 липня, 7 серпня 2015 р.

Програма включає: волонтерство в Тайському співтоваристві, участь у проектах, що його стосуються; проживання та робота у традиційному тайському селі; екскурсія основними місцями Бангкоку, шопінг у найбільшому ринку Південно-Східної Азії – Чаттучаці; подорож крізь джунглі через Національний парк Кхауяй.

Детальніше – тут.

Волонтерська програма в Буенос-Айресі, Аргентина

Тривалість: 4 тижні – 8 тижнів – 12 тижнів – 18 тижнів

Дати початку: кожен понеділок протягом року

Програма включає: волонтерство в локальних проектах, що приносять користь суспільству і поліпшують стан навколишнього середовища; курс іспанської мови; розміщення першого класу в кращих районах Буенос-Айреса, виїзні екскурсії Аргентиною; участь у культурних заходах, танцювальних класах, семінарах.

Детальніше – тут.

Літня волонтерська програма в Колумбі

Тривалість: 9 тижнів

Дати початку: 10 червня 2015 р.

Програма включає: волонтерство в проектах Глобального здоров’я і соціального занурення; 2 тижні інтенсивних курсів, що включають іспанську мову і влиття у національну культуру.

Детальніше – тут.

Літня волонтерська програма в Коста-Ріці

Тривалість: 8 тижнів

Дати початку: 17 червня 2015 р.

Програма включає: волонтерство в проектах Сталого розвитку; співробітництво з місцевими громадами; кемпінг протягом кількох тижнів; розвиток лідерських якостей.

Детальніше – тут.

Літня волонтерська програма в Республіці Домінікана

Тривалість: 7 тижнів

Дати початку: 24 червня 2015 р.

Програма включає: волонтерство в проектах, пов’язаних зі спортом і вираженням емоцій; поширення знань про права дітей; культурний обмін та співробітництво між інтернаціональними волонтерами.

Детальніше – тут.

Літня волонтерська програма в Еквадорі

Тривалість: 6 тижнів

Дати початку: 1 липня 2015 р.

Програма включає: волонтерство в проектах, пов’язаних із молодим підприємництвом, тренінги та семінари, пов’язані з підприємництвом та веденням бізнесу; занурення у національну культуру, звичаї, традиції; обмін досвідом.

Детальніше – тут.

Літня волонтерська програма в Мексиці

Тривалість: 7 тижнів

Дати початку: 17 червня 2015 р.

Програма включає: волонтерство в проектах, пов’язаних зі сталим розвитком навколишнього середовища, здорового способу життя; співробітництво з місцевими організаціями; відвідування культурних таборів, зустріч з однодумцями.

Детальніше – тут.

Літня волонтерська програма в Нікарагуа

Тривалість: 6 тижнів

Дати початку: 10 червня 2015 р.

Програма включає: волонтерство в проектах, пов’язаних із правами дітей, креативне вираження ідеї, ведення здорового способу життя; співробітництво з трьома організаціями: the Centro de Servicios Educativos en Salud y Medio Ambiente (CESESMA), UCA San Ramon, and the Asociación de Desarrollo Integral (ADIC).

Детальніше – тут.

Літня волонтерська програма в Панамі

Тривалість: 6 тижнів

Дати початку: 23 червня 2015 р.

Програма включає: волонтерство в проектах, пов’язаних із охороною навколишнього середовища, ведення здорового способу життя; співробітництво з організаціями: Ministerio de Salud MINSA, Autoridad Nacional de Ambiente (ANAM).

Детальніше – тут.

Літня волонтерська програма в Парагваї

Тривалість: 7 тижнів

Дати початку: 16 червня 2015 р.

Програма включає: волонтерство в проектах, пов’язаних із охороною навколишнього середовища, ведення здорового способу життя; співробітництво з організаціями: Тhe Paraguayan Ministry of Health (SENASA), Plan.

Детальніше – тут.

ЄВС волонтерство в Німеччині

Тривалість: 1 рік

Дедлайн: 15 червня

Дати початку: 1 вересня 2015 р. (дата початку може посунутися на місяць пізніше).

Програма включає: роботу з молоддю з психологічними відхиленнями. Серед завдань: креативне оформлення кімнат, де живуть молоді люди, організація культурних та спортивних заходів (у тому числі футбол, плавання, волейбол).

Детальніше – тут.

Автор – Надія Богатир

Контакти

Коментарі

Оля Туринська   3251 день тому   #  

дякую за підбірку,дуже корисно

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.