bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Корпорація Microsoft та Ресурсний центр ГУРТ запрошують молодь до участі в YouthSpark Live
27.04.2015

25 травня 2015 року у Києві з ініціативи корпорації Microsoft у партнерстві з Ресурсним центром ГУРТ відбудеться YouthSpark Live  подія, що об’єднає активну молодь з усієї України.

YouthSpark Live – це глобальна спільнота для взаємодії молоді, де Ви можете обмінятися досвідом й отримати менторську підтримку заради змін в Україні та світі. Під час реєстрації Ви матиме змогу обрати один із трьох напрямків: навчання, працевлаштування чи бізнес у сфері ІТ.

Учасники спільноти матимуть можливість:

  • поспілкуватися з молодими лідерами думок щодо економічних і соціальних проблем
  • підключитися до мережі новаторів, які прагнуть змін на краще в бізнесі та суспільстві
  • дізнатися про можливості та ресурси програми Microsoft YouthSpark для досягнення своїх цілей у навчанні, кар’єрі чи бізнесі.

До участі у заході запрошуються молоді люди віком від 18 до 25 років, що демонструють лідерський потенціал та мають досвід участі в проектах, спрямованих на підвищення потенціалу молоді.

Для участі у події претендент має зареєструватися за посиланням до 13 травня 2015 р. включно.

Дата проведення: 25 травня 2015 року, з 9:30 до 17:00

Місце проведення: м. Київ

Учасники: 100 молодих людей віком від 18 до 25 років

Участь у заході безкоштовна. Під час заходу буде організоване харчування. Всі учасники отримають роздаткові матеріали та сертифікати учасників заходу. Транспортні витрати не відшкодовуються.

Відібрані учасники отримають підтвердження своєї участі після закриття реєстрації, але не пізніше 18:00 14 травня 2015 р.

Дізнатися про програму можна на сторінці проекту.

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.