Громадянська кампанія "Молодіжна варта" пропонує результати своєї діяльності в м. Бердянськ щодо відкритості роботи місцевої влади та доступу громади до рішень міської ради.
Протягом півроку кампанія намагалася переконати Бердянську владу, що рішення міської ради мають бути відомі громадськості, оскільки громада має право на отримання інформації про виконання передвиборчих обіцянок, а саме: про відповідність прийнятих Бердянською міською радою рішень передвиборчим програмам, що мали місце під час виборів до міської ради у 2006 році.
Повна інформація розміщена на сайті Харківської правозахисної групи http://www.khpg.org/index.php?id=1242142586
Коментарі