bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Олег Левченко: «Електронне врядування - це можливість наблизити до людини інформацію про її життя»
19.11.2013

Під час конференції «Майбутнє місцевого самоврядування в Україні» ГУРТ запитав Олега Левченка, виконавчого директора «Подільської Агенції регіонального розвитку», про досвід регіональних інструментів для запровадження змін в громадах - електронне врядування.

Система електронного врядування запроваджується Подільською Агенцією регіонального розвитку з 2008 року і перший її проект було організовано у Вінниці.

Про розуміння ефективності  електронного врядування , можливості  та переваги, труднощі і перешкоди впровадження, а також успіхи від функціонування електроного врядування,  дивіться у відео - коментарі Олега Левченка.

«Електронне врядування -  це шанс для самоврядування звести процедури до більш ефективних і успішних практик»;

«Електронне врядування дає необмежену кількість інструментів,  за допомогою якого можна якісно керувати процесом, уникаючи контакту з чиновником»;

«Головне завдання електронного врядування – створити за менше часу більше послуг з меншою ціною і більшою якістю»;


 Долучайтесь до дискусій та обговорень теми врядування на порталі ГУРТ! Слідкуйте за останніми оновленнями із теми врядування: Місяць врядування на порталі ГУРТ: долучайтеся!


Увага! Копіювання доступне лише для зареєстрованих користувачів порталуГУРТ.  Реєстрація займає менше однієї хвилини.

Підготували: Ярина Почтаренко

Відео: Віталій Ніщименко

 

Контакти

  • http://pard.org.ua/

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.