Розпочався проект “Досвід молоді в становленні сталого розвитку”

Українські громадські організації: Національний молодіжний центр «Екологічні ініціативи», Всеукраїнська асамблея молоді, Спілка азербайджанської молоді в Україні спільно з партнерами з Туреччини, Угорщини та Молдови розробили ідею молодіжного обміну під назвою «Досвід молоді в становленні сталого розвитку».

В травні 2013  відбувся попередній візит представників закордонних партнерів в Київ, в ході якого його учасники розробили програму заходів та обговорили організаційні деталі проекту, в рамках якого в Київ прибуде команда з кожної країни, яка буде представлена 6-9 учасниками і лідером групи, заінтересованими в обміні досвідом у сфері соціальної, молодіжної та екологічної діяльності. Можливість зібратись всім учасникам проекту в м. Києві реалізується за рахунок гранту Європейського Союзу в рамках програми «Молодь в дії» та in-kind внеску організаторів.

Країни, що беруть участь у проекті, проілюструють видатні досягнення молоді з Європейського союзу, країн-кандидатів на вступ до ЄС та країн Східноєвропейського партнерства в зазначених питаннях. Дискусії, культурний обмін, семінари, практикуми та неформальні зустрічі проходитимуть у Києві протягом одного тижня в липні 2013 року, щоб забезпечить можливість для всіх учасників зібратися разом і обговорити їх погляд на розвиток людства, ту роль, яку відіграє молодь у житті суспільства і отримати можливість поділитися досвідом вирішення соціальних, економічних та екологічних проблем у світі.

Додаткову інформацію Ви завжди можете отримати за тел. +380442511332 або електронною адресою vel@ecoleague.net.

Контакти

  • Оксана Алієва
  • Голова Правління НМЦ “Екологічні ініціативи”
  •  +380442511332
  •  vel@ecoleague.net
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.