Стратегія реформування системи соціальних послуг

Міністерством соціальної політики України розроблено та оприлюднено проект Стратегії реформування системи соціальних послуг. Цей стратегічний документ зачіпає інтереси більшості громадян країни та є надзвичайно важливим для України, як соціально орієнтованої держави.

Міністерство соціальної політики України повідомляє про початок відкритої масштабної громадської експертизи проекту та закликає усіх громадян та представників громадських організацій України взяти участь у предметному інтерактивному обговоренні проекту Стратегії, що триватиме до 23 червня 2012 року на тестовій версії оновленого урядового сайту «Громадянське суспільство і влада» за посиланням.

Усі надані Вами оцінки, зауваження, пропозиції та коментарі до тексту Стратегії обов’язково будуть враховані у подальшому доопрацюванні документу. Крім того, за результатами обговорення проекту планується створення, оприлюднення та передача розробникам аналітичних матеріалів, у яких зокрема буде наведено найбільш влучні зауваження та пропозиції, надані найактивнішими громадськими експертами.

Громадське обговорення проекту: Стратегія реформування системи соціальних послуг

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.