bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Результати обговорення плану заходів з реалізації ініціативи “Партнерство “Відкритий уряд”

Як уже повідомлялося, у вересні 2011 р. Україна офіційно приєдналась до міжнародної ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд», спрямованої на підвищення рівня відкритості та прозорості діяльності державних органів.

Для практичної реалізації Ініціативи розробляється проект відповідного річного плану заходів. Протягом листопада 2011 – січня 2012 р. цей документ обговорювався на урядовому сайті «Громадянське суспільство і влада». Також центральні і місцеві органи виконавчої влади організували його обговорення з представниками інститутів громадянського суспільства, громадських та науково-експертних рад, засобів масової інформації.

За результатами громадського обговорення було отримано понад 400 пропозицій та зауважень. Для подальшого доопрацювання проекту плану заходів з реалізації ініціативи «Відкритий Уряд», яке здійснюватиме робоча група за участю фахівців органів виконавчої влади та представників інститутів громадянського суспільства, Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів узагальнив ці пропозиції та зауваження.

Пропонуємо представникам інститутів громадянського суспільства ознайомитися з узагальненими результатами громадського обговорення та висловити свою думку (e-mail: konsult@kmu.gov.ua, тел.: (044) 256-66-37, Шевченко Михайло Вікторович).

Контакти

  • Шевченко Михайло
  • Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів
  • konsult@kmu.gov.ua
  • (044) 256-66-37
  • http://civic.kmu.gov.ua/
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.