bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Громадські організації в дії: огляд подій
03.12.2011

*22 – 24 листопада в м. Вінниця було реалізовано проект «Жива бібліотека» «Повір у себе», присвячену до Міжнародного дня інвалідів, для людей з обмеженими фізичними можливостями, з метою їх соціально-психологічної та професійної адаптації до ринку праці.

Контакти: 
Вінницький обласний осередок ВМГО "Молодіжний центр працевлаштування"
[email protected],
38-098-530-89-87
http://www.djerelo-nadii.org/.

 

*23 листопада 2011 року група експертів розглянула 17 бізнес-планів і соціальних проектів, підготованих студентами київських вишів, в раках конкурсу організованого Київським молодіжним центром праці КМДА. 

Контакти: 
Тетяна Гордєєва
Фундація імені князів-благодійників Острозьких
[email protected]
(0362) 22-10-81
http://www.fundraising.org.ua/.

 

*На якому рівні система оподаткування в Україні? Для відповіді на це запитання, 24 листопада 2011 року, Фундація імені князів-благодійників Острозьких за підтримки Freedom House, провела ряд зустрічей науковця Марка Беренсона, в рамках наукового дослідження про системи оподаткування в різних країнах.

Контакти: 
Тетяна Гордєєва
Фундація імені князів-благодійників Острозьких
[email protected]
(0362) 22-10-81 
http://www.fundraising.org.ua/.

 

*24 та 25 листопада 2011 року в рамках проекту «Сильні громадські ради - здоровий уряд» для представників громадських рад Донеччини пройшов тренінг з антикорупційної експертизи нормативно-правових актів.

Контакти: 
Закревська Світлана, Громадська рада при Донецькій ОДА
[email protected]
+38 (050) 470-88-17
http://gromradon.blogspot.com/.

 

*24 листопада, відбулась колегія Донецької облдержадміністрації, на якій було прийнято рішення щодо внесення проекту обласної цільової програми зі сприяння розвитку громадянського суспільства в Донецькій області на 2012-2014 роки на розгляд обласної ради.

Контакти: 
Анастасія Прокопенко
Донецька обласна організація ВГО "Комітет виборців України"
http://www.cvu.dn.ua/.

 

*25 листопада 2011 року Молодіжна Організація "Наше щасливе життя", Міжнародний Центр "Світ очима дітей" та "Орлова Концерт Агенци" (Земфіра Орлова) влаштували справжнє свято для вихованців Запорізького обласного притулку для дітей-сиріт.

Контакти: 
Олександр Кахай
ЗОМОГ "Наше щаслив життя"
[email protected]
+380636152580
http://deaf-deti.org.ua/.

 

*Громадське партнерство «За доброчесні державні закупівлі» та інформаційно-правовий центр «Наше право»» 28 листопада 2011 року презентувало у Львові для представників громадських організацій, влади, журналістів та пересічних громадян виставку карикатур, об’єднаних темою: «Яка ціна державних закупівель в Україні?».

Контакти: 
Оксана Якуніна
Партнерство "За доброчесні державні закупівлі"
[email protected]
27-23-29
http://www.integrity.pp.ua/.

 

*Власти Днепропетровщины намерены закрыть два интерната в с. Котовка Магдалиновского района и пгт. Перещепино Новомосковского района, воспитанников этих учреждений расформировать в другие интернаты области, а на свободном месте открыть современные учебно-воспитательные комплексы. Общественники протестуют и требуют создать областную комиссию для пересмотра данного решения.

Контакти:
Николай Кожушко
«Допоможемо дітям»
[email protected]
0632848666, http://community.mbfportal.com/id146.

 

*Херсонська обласна рада ухвалила Програму сприяння розвитку громадянського суспільства «Свідома громадськість та відкрита влада» на 2011 - 2015 роки. Таке рішення було прийнято на сесії облради 30 листопада. На реалізацію Програми загалом передбачено 1749,9 тис. грн (з обласного бюджету - 1524,0 тис. грн, з інших джерел - 225,9 тис. грн), зокрема на 2012 рік - 408,1 тис. грн.

Контакти: 
Ольга Чернявська
Український незалежний центр політичних досліджень
[email protected]
279 24 35
http://govgrant.org.ua/.

 

*У День порозуміння з ВІЛ-позитивними людьми, Полтавська міська влада виділила кожній дитині з міського бюджету по 500 гривень на лікування.

Контакти:
Колосов Дмиторо
[email protected]
(0532) 60-60-81 
http://www.lightofhope.com.ua/.

 

*Західноукраїнський центр «Жіночі перспективи» за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Український Жіночий Фонд» в рамках проекту «Гендерна освіта у районних школах Львівської області» проводить тренінги для учнів 9, 10 та 11 класів середніх загальноосвітніх шкіл Миколаївського та Пустомитівського районів Львівської області. Тренінги проводяться за програмою навчально-методичного посібника для шкільної та студентської молоді «Гендер і ми», який схвалений комісією з виховної роботи вищих навчальних закладів Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України на теми: «Ми різні – ми рівні», «Гендер – це цікаво і потрібно», «Гендерні стереотипи – це небезпечно». 29 листопада 2011 року у рамках проекту «Гендерна освіта у районних школах Львівської області» для учнів 9 класів було проведено тренінг на тему «Гендерні стереотипи – це небезпечно». У ході тренінгу були проведені дебати метою яких було змінити негативні стереотипи щодо осіб протилежної статі. Діти були активними, висловлювали свою думку щодо гендерних стереотипів, які існують у суспільстві щодо хлопців та дівчат, жінок і чоловіків. За результатами тренінгу діти погодилися з тим, що існує безліч стереотипів та упереджень однієї статі щодо іншої, що заважає нам бути просто людьми, єдиними і неповторними.

Контакти: 
Христина Кіт,
Західноукраїнський центр "Жіночі перспективи"
[email protected]
295 50 60.

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.